Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam chirurga stomatologa z Wrocławia

04-13-2017, 05:00 PM
Siema, szukam chirurga stomatologi we Wrocławiu. Musze wykonać zabieg ale jestem tu nowa, nie mam nawet kogo spytać gdzie iść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-13-2017, 06:14 PM
Jaki dokładnie zabieg musisz zrobić i czy byłaś już na jakiejś wizycie czy sama sobie tak wymyśliłaś?
04-13-2017, 09:12 PM
Polecam pójść tam gdzie ja chodzę - http://www.implantywroclaw.com.pl/zabieg...logia.html. Ceny atrakcyjne, lekarze doświadczeni, ale najwazniejsze że profesjonalnie zajmują się chirurgia stomatologiczna Wrocław nie ma zbyt wielu specjalistów z tej dziedziny co dobrze świadczy o gabinecie. Oczywiście jesli chciałabyś o cos spytać to się nie wahaj bo wybór odpowiedniego dentysty to ważna kwestia.
04-13-2017, 10:46 PM
Też tak uważam w przeciwieństwie do wiekszosci ludzi którzy chodzą gdzie popadnie, dzięki za link do gabinetu Smile
04-13-2017, 11:02 PM
Nawet mi nie mów o wiekszosci ludzi bo rece opadaja. Chodzą leczyć się państwowo a potem narzekaja ze cos jest nie tak.
04-13-2017, 11:40 PM
Zgadza sie, mozna by w nieskonczonosc dyskutowac po co w takim razie w ogóle istnieje publiczna służba zdrowia ale po co skoro to i tak nic nie zmieni. Dzięki za pomoc, zamykam temat.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS