Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam godnej zaufania agencji, która zajmuje się tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron

08-29-2019, 07:59 AM
Szukam godnej zaufania agencji, która zajmuje się tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron
Witam wszystkich forumowiczów. Czy ktoś z Was zna się na pozycjonowanu stron? Przyznam, że prowadzenie działalności idzie mi raczej dobrze, bo jestem osobą pełną pasji, jednak wszystkie kwestie związane z IT są po prostu nie dla mnie. Chciałabym powierzyć to zadanie profesjonaliście i zgłosić się do firmy, która ma duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-29-2019, 10:03 AM
Hej, popieram ten pomysł - sama zauważyłam rosnące zainteresowanie moją witryną, odkąd zainwestowałam w pozycjonowanie strony.
08-29-2019, 10:40 AM
Ja także byłam w podobnej sytuacji i takim sposobem dotarłam do Grupy TENSE. Był to całkowity przypadek, po prostu przeglądałam rankingi firm w Poznaniu i tak trafiłam tutaj. Nigdy nie żałowałam tej współpracy, ponieważ otrzymałam ze strony agencji ogromne wsparcie. Mogłam liczyć na opiekuna zawsze wtedy, gdy czegoś nie wiedziałam, miałam pytanie, wątpliwości lub jakieś sugestie.
08-29-2019, 12:51 PM
Chyba każdy, kto współpracował z tą firmą docenia jakość obsługi klienta. Zawsze masz wrażenie, że pracownik zajmujący się Twoją stroną poświęca Ci wystarczająco dużo uwagi i zawsze służy radą oraz wskazówką.
08-29-2019, 01:14 PM
Ciesze się, że tutaj trafiłem, bo sam ostatnio szukałem firmy o podobnym profilu.
08-29-2019, 02:11 PM
Na stronie internetowej https://grupatense.com/opinie/ możesz przeczytać wiarygodne opinie klientów. Są one podpisane imieniem i nazwiskiem autorów, jak również opatrzone logo konkretnej firmy. Dzięki temu wiesz, że są to opinie od prawdziwych użytkowników, którzy mogą wypowiedzieć się o współpracy z tą konkretną firmą. Ja również miałem do czynienia z agencją interaktywną i byłem bardzo zadowolony z wyników pozycjonowania, toteż mogę się podpisać pod tymi opiniami.
08-29-2019, 03:56 PM
Mój wspólnik zajmował się sprawami związanymi z pozycjonowaniem - sam wybrał firmę, której zleci opiekę nad naszą witryną. Ja obserwowałem tylko rosnące zyski, także zdecydowanie dobrze wybraliśmy.
08-29-2019, 04:04 PM
Mogę tylko zgodzić się z przedmówcami - sam mogę wypowiedzieć się o tej firmie wyłącznie w miłych słowach.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS