Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam sprawdzonej firmy informatycznej.

06-23-2016, 07:07 AM
Cześć, mam problem z komputerem, nie do końca wiem, o co chodzi – gdybyście mieli namiary na jakąś fajna firmę świadczącą pomoc w takich sprawach, to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-23-2016, 09:34 AM
Hej, ja znam dobrych fachowców od komputerów, w świadczeniu rozmaitych usług informatycznych po prostu nie mają sobie równych. Sa bardzo elastyczni, jeśli chodzi o dogadywanie się z klientami, zawsze, gdy mam jakąś podbramkową sytuację, to jade do nich – a często też mogę się skonsultować z profesjonalną pomocą przez telefon. Jak znajdę link do ich witrynki, to ci wstawię tutaj, ok.?
06-23-2016, 10:57 AM
No bardzo wdzięczna będę, bardzo. Smile Szukam kogoś zaufanego, kto byłby w stani podjąć się opieki nad moim sprzętem firmowym, to potrzeba naprawdę sprawdzonych ludzi.
06-23-2016, 01:17 PM
Zobacz sobie ten adresik, bezpiecznylapek.pl/oferta/obsluga-informatyczna-firm/, jak poznasz ceny, to powinnaś być bardzo, bardzo zadowolona. Smile
Zresztą ceny to nie wszystko, obsługa jest na megapoziomie, kultura, szybkość działania – no nie ma się do czego przyczepić po prostu, polecam tę firmę wszystkim, jak leci.
06-23-2016, 03:16 PM
Słuchaj, a czy to może ta dobra firma z Warszawy, kasująca dane z twardych dysków? Bo słyszałem sporo o jednej takiej fachowej i nawet niedrogiej spółce ze stolicy, która potrafi zdziałać prawdziwe cuda..
06-23-2016, 03:44 PM
No wiesz, tego w stu procentach nie jestem pewien, ja ją znam z własnych kontaktów, a jak poza tym.. Zresztą zapytaj kogokolwiek o firmę Bezpieczny Lapek, to powie ci sporo dobrego o wszystkich usługach.
06-23-2016, 04:23 PM
Czy oni odpowiadają na maile? Bo widziałam, że można do nich napisać w sprawie napraw itp..
06-23-2016, 05:28 PM
No raczej powinni odpowiadać, nei? Wink
06-23-2016, 07:56 PM
Jasne, że odpowiadają, to podstawa ich pracy przecież. Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS