Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam tanich frezarek dolnowrzecionowych..

03-15-2017, 11:32 AM
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym zakupić jakoś tak tanio, w ludzkiej cenie frezarki dolnowrzecionowe. To dość specjalistyczny sprzęt i podejrzewam, że wielu z was nie będzie miało nawet pojęcia co to takiego. Ale liczę, że pojawi się ktoś, kto będzie potrafił mi doradzić, gdzie warto taki sprzęt kupić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 12:42 PM
tak się składa, że naprawdę bardzo dobrze się znam na sprzętach tego typu i mogę ci coś dobrego zarekomendować. Możesz kupić dobre, tanie frezarki dolnowrzecionowe na tej stronce internetowej: http://www.mtm-maszyny.pl/pl/21-frezarki Wink jest tam super oferta takich różnych sprzętów do precyzyjnej obróbki drewna i nie tylko. Bez wątpienia to jedna z lepszych firm tego typu na które miałem przyjemność się natknąć.
03-15-2017, 03:10 PM
Faktycznie mega dobra ta strona.. wszystko w jednym miejscu, dobry sprzęt, wszystko super opisane.. klasa sama w sobie
03-15-2017, 04:09 PM
no proszę, wydaję mi się, że tez kupię sobie od nich frezarki, szlifierki i jeszcze parę innych sprzętów. W sumie pilarka też by się przydała.. normalnie raj dla złotej rączki, bo z takimi sprzętami potem można naprawdę wszystko zrobić potem w drewnie.
03-15-2017, 04:50 PM
No ja chciałbym mieć wielki, własny warsztat ze wszystkimi tego typu sprzętami i wtedy mógłbym tworzyć.. extra sprawa.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS