Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam trenera w Krakowie.

04-21-2017, 05:27 AM
Od pewnego czasu chodzę na siłownię, ale niestety nie potrafię sobie wypracować jakiegoś planu treningowego. Wobec tego szukam jakiegoś wykwalifikowanego trenera w Krakowie, który będzie potrafil stworzyć idealny trening dla mnie. Co polecacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-21-2017, 08:27 AM
A co chcesz zrobić? Masę? Rzeźbę? Chcesz schudnąć?
04-21-2017, 08:39 AM
Rzeczywiście nie napisałem, sorry. Chodzi mi o to, żeby zrzucić trochę z brzucha i zud głównie, a też i zrobić jakąś sensowną rzeźbę. Nie chcę wyglądać jak koks, ale po prostu chcę wyglądać dobrze. Tym bardzej, że niebawem ide na wesele do kumpla i mam nadzieję, że do tego czasu już będę lepiej wyglądać.
04-21-2017, 10:43 AM
Raczej wątpię. Myślisz, że po tygodniu ćwiczeń już będziesz miał kaloryfer? Proszę Cię…
04-21-2017, 11:54 AM
Nie chdzi mi o jakąś ekstra rzexbę kulturysty, a raczej po prostu o smuklejszą sylwetkę, zdaję sobie sprawę, że to mnóstwo roboty.
04-21-2017, 01:50 PM
To rzeczywiście powinieneś postawić na jakiś efektywniejszy trening z trenerem. W moim odczuciu najlepsi trenerzy w Krakowie działają pod szyldem STUDIO SYNERGY. Tamtejsi trenerzy personalni to nie są jacyś tam goście, co chodzili na siłkę i tyle ich wiedzy, tylko rzeczywiście ludzie, którzy mają sensowną wiedzę i doświadczenie w trenowaniu innych.
04-21-2017, 02:43 PM
Ja też mogę ich polecić. Sama szukałam dla siebie trenera w Krakowie przed swoim ślubem, który pomógłby mi zrzucić we względnie krótkim czasie trochę brzuszka. Oprócz ich kwalifikacji, o których wspominał kolega, to mają też przede wszystkim nowoczesny sprzęt do treningów EMS. Najlepiej, jak sobie sam zajrzysz na stronę http://www.studiosynergy.pl/, gdzie piszą o tym więcej.
04-21-2017, 05:35 PM
Zajrzę na bank Wink Dzięki!
04-21-2017, 07:25 PM
Luzik Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS