Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanie dobre okna Szczecin

08-26-2016, 10:34 AM
hej, poradźcie! Szukam tanich dobrych okien, mały remont się szykuje to od razu okna wymienię. Macie sprawdzonych producentów? Robią na wymiar? Mają też w ofercie dobre pcv? Jak coś macie wypróbowanego to piszcie, za kilka dni zabieram się za remont i muszę sobie zrobić kosztorys i wymierzyć co i jak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-26-2016, 11:29 AM
nie pamietam nazwy firmy ale byl duzy wybor pcv i dzis nie narzekam trzymaja się okna calkiem dobrze zadnej wilgoci nic. jak sobie przypomne to napisze.
08-26-2016, 12:06 PM
ja korzystałem z oferty producenta okien eu tak się firma nazywa podrzucam link z cenami które są niczego sobie jak za okna takiej jakości producentokien.eu/cennik/ wybrałem sobie uchylne i zapłaciłem niecałe 300 zł więc cenowo myślę idealnie nie przepłaciłem, a okno chodzi bardzo dobrze.
08-26-2016, 01:38 PM
ta firma z tego co wiem współpracuje z lepszymi producentami okien w kraju, więc jeśli chodzi o okna na terenie Szczecina to idealnie ta firma się sprawdza.
08-26-2016, 03:58 PM
ja wybierałem z kolei okna aluminiowe tutaj producentokien.eu/okna-aluminiowe/ i muszę przyznać że wcale nie odbiegają o tych plastikowych jakością. Jest w czym wybierać, mają bardzo dużo wzorów, a poza tym są niezwykle szczelne, nie mam kłopotów z wilgocią i trzymają ciepło w domu. Z wyborem też nie było problemu. Na miejscu dostałem poradę co lepsze, poznałem wszelkie wady i zalety okien. Jak szukasz rzetelnej firmy z doświadczeniem i fachowcami w zanadrzu to polecam.
08-26-2016, 05:32 PM
też mam aluminiowe okna więc może warto zainwestować w te zamiast w pcv? Nie mam z nimi żadnego problemu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS