Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Taxi czy wynajem samochodu?

07-01-2016, 11:12 AM
Co się bardziej opłaci na dłuższą wizytę w mieście? Jadę do Poznania i zastanawiam się nad wynajęciem auta. Będę lecieć samolotem, w Poznaniu chcę zostać kilka dni u krewnych, odwiedzić znajomych z okolicy. Taniej taksówkami czy może najem krótkoterminowy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2016, 12:16 PM
Jeśli interesuje cię wypożyczalnia samochodów Poznań lotnisko obsługuje sporo firm. Oferta jest szeroka i na pewno coś znajdziesz. Jeżeli chodzi o koszty, to zdecydowanie taniej wyjdzie wynajem. Co prawda trzeba mieć przygotowaną sumę na kaucję, ale ona jest zwrotna, więc w ostatecznym rozrachunku na pewno wyjdziesz na plus, zwłaszcza jeśli zamierzasz dużo jeździć.
07-01-2016, 02:41 PM
Oj dużo, dużo. Mam sporą rundkę po znajomych zaplanowaną. A jakieś konkretniejsze namiary?
07-01-2016, 05:10 PM
Z tego, co wiem w Poznaniu tanio wynajem samochodów Borexpo ma w ofercie. Można wynajmować krótkoterminowo - już od 24 godzin.
07-01-2016, 07:56 PM
To jest jakaś poznańska firma wynajmująca auta? Bo mi chodzi nie tylko o Poznań, ale też muszę podjechać kawałek za miasto.
07-01-2016, 08:27 PM
Nie no, nie ma problemu, nie musisz się trzymać granic miasta. Możesz jeździć, ile chcesz Smile To znaczy, że są zdaje się jakieś limity, typu 1000 km czy więcej, ale to jednak dużo, więc jeśli będziesz sie trzymać okolicy to spokojnie ci wystarczy. I cenowo również, potwierdzam, taniej niż taksówkami, a już zwłaszcza jeśli jedziesz gdzieś za miasto.
07-01-2016, 08:55 PM
Nie, tyle na pewno nie wyjeżdżę, tak że spoko. Dzięki za info. Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS