Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trener personalny?

04-11-2016, 11:21 AM
Trener personalny?
Cześć wszystkim. Ostatnio strasznie podoba mi się zawód trenera personalnego i serio bym chciał zostać kimś takim w niedalekiej przyszłości. Podstawy niezłe raczej mam, jestem wysportowanym i ładnie umięśnionym facetem, który uwielbia sport i kulturystykę. Co jednak myślicie o tym zawodzie? Chciałbym poczytać o jakiś szczerych opiniach, mogą być rzecz jasna krytyczne Wink Jestem na to gotowy. Pozdrawiam! i z góry dzięki za wpisy itp. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 01:29 PM
Trener personalny?
Fajny zawód Wink znam trenera z Krakowa i jest naprawdę nieźle ustawiony. Dużo osób korzysta z jego porad i zarobkowo bardzo dobrze wychodzi i ma satysfakcjonująca pracę, z młodymi i wysportowanymi ludźmi dookoła. Jedynym mankamentem jest to, że ciągle musi podtrzymywać wysoką formę, a więc trenować i zdrowo się odżywiać. Ale dla niego to jest część jego życia i nawet nie odczuwa z tego powodu żadnego dyskomfortu.
04-11-2016, 02:30 PM
Trener personalny?
Ja kiedyś chodziłam z jednym takim gościem i to był naprawdę świetny facet. Jedyny jego mankament, to to, że był mocno narcystyczny i za mocno skupiał się na fizyznym wyglądzie. W końcu zaczął mi wytykać to jak wyglądam, że nie trenuję itp. i się rozstaliśmy, ale żałuję mocno, bo było niezłe ciacho z niego ;P
04-11-2016, 03:40 PM
Trener personalny?
Dobry zawód, ma przyszłość i według mnie można nieźle się w nim rozwijać. Najlepsi trenerzy biorą sobie wielkie stawki i świetnie przygotowują innych, tak, że wręcz nie do wiary jak szybko się zmieniają.
04-11-2016, 06:25 PM
Trener personalny?
Ja sobie nie wyobrażam tego zawodu, tzn. według mnie to jest mega męczące i raczej nie chciałabym tak bez końca uprawiać fitness, chodzić na siłownie itp. To już według mnie jest sport dla pasjonatów i tyle. Ale jak ktoś lubi..
04-11-2016, 09:19 PM
Trener personalny?
Nie każdy rodzi się sportowcem i nie każdy lubi odchudzanie. To zupełnie naturalne. Niemniej porady dietetyczne są obecnie w cenie, bo ludzie coraz częściej stawiają na zdrowy tryb życia. Co za tym idzie, usługi warszawskich, krakowskich czy wreszcie łódzkich trenerów osobistych cieszą się coraz większą popularnością. Mnie to akurat cieszy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS