Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Usługi kadrowo-płacowe w Białymstoku online, czy to możliwe?

06-19-2017, 11:01 AM
Witam, prowadze własną firmę, ale pracuję w domu, zatrudniam zdalnie kilku pracowników, przydałby mi sie ktoś do obsługi kadrowo-płacowej, ale póki co nie chcę narazie zatrudniac kolejnego pracownika na etat, tylko myśle o nawiązaniu współpracy z firmą zewnętrzną oferującą usługi kadrowo-płacowe w Białymstoku online, czy znalezienie takiego biura jest trudne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-19-2017, 11:20 AM
Nie powinnas mieć z tym problemu, gdyz sporo firm świadczy online usługi kadrowo-płacowe w Białymstoku i nie tylko, ale jednej rzeczy nie rozumiem, skoro interesuje Cie współpraca online, to dlaczego szukasz akurat biura z Białegostoku?
06-19-2017, 12:12 PM
Wiesz co, tu mieszkam i tak poprostu szukam firmy na lokalnym rynku, zerszta gdyby okazało sie że z jakiegoś powodu trzeba podjechać do biura firmy, to zawsze wygodniej jak jest na miejscu, prawda?
06-19-2017, 01:36 PM
Zazwczaj nie ma takiej potrzeby ale jesli interesują Cie kompleksowe usługi kadrowo-płacowe Białystok zas to miasto Twojego zamieszkania, to nie wiem czy wiesz ze znajdziesz tam świetne biuro rachunkowe, ktore współpracuje ze swoimi klientami takze online, dlatego zgłaszają sie do niego klienci z całej Polski, wejdz na http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/uslug...acowe.html i zapoznaj sie ze szczegołami oferty, to biuro obsługuje także małe firmy, takie jak Twoja.
06-19-2017, 02:59 PM
O nawet nie wiedziałam, ze mam takie biuro tak blisko siebie, a nie wiesz jak u nich z cenami, bo mam małą fiirme i nie mam duzego budżetu.
06-19-2017, 04:24 PM
To dlaczego szukasz firmy, która swiadczy usługi kadrowo-płacowe, nie lepiej samej sie tym zająć.
06-19-2017, 05:42 PM
Nie każdy musi znać sie na księgowości, a porządek w kadrach i finansach firmy musi byc, tak jak powiedziałem firma oferuje usługi kadrowo-płacowe nawet firmom, które zatrudniają mniej niz 20 osób, więc wiedzą co takie firmy potrzebują a do tego mają elastyczny cennik.
06-19-2017, 07:19 PM
Dzieki za wszystko, bardzo mi pomogliście, na pewno napisze maila do polecanego biura rachunkowego i mam nadzieje ze sie dogadamy, do usłyszenia!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS