Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W ktorym banku zalozyc konto?

04-13-2016, 07:29 AM
Czesc. Planuje zalozyc pierwsze w swoim zyciu konto bankowe. Od niedawna mam prace i mysle, ze takie konto na pewno mi sie przyda, tym bardziej, ze szef preferuje wyplacanie wynagrodzenia przelewem. W ktorym banku najlepiej zalozyc rachunek – jak myslicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-13-2016, 09:34 AM
A chcesz mieć konto tylko po to, zeby wpływało na niego wynagrodzenie? Czy masz tez inne oczekiwania zwiazane z tym kontem, np. planujesz korzystać z bankowości internetowej albo płacić kartą w sklepach za zakupy?
04-13-2016, 09:46 AM
Chcialabym tez placic karta za zakupy w sklepie i czasami robic przelewy internetowe. Dla wiekszosci moich znajomych z pracy i nie tylko to juz normalka. Nie chce czuc się od nich gorsza.
04-13-2016, 12:13 PM
W takim razie może ci się przydac porównywarka kont bankowych, którą znajdziesz w necie. Ja korzystałem z porównywarki znajdującej się na stronie darmowekontabankowe24.pl. Dzięki niej wybrałem takie konto, które najbardziej mi się opłaca.
04-13-2016, 03:02 PM
Nie sadzilam, ze w ogole znajde jakies darmowe konto bankowe ranking wskazuje ich az dziesiec, wiec wybor jest duzy. Trudno mi się zdecydowac jak na razie.
04-13-2016, 05:01 PM
Powinnaś na spokojnie się zastanowić, jakie konto będzie najlepsze dla ciebie, biorąc pod uwagę np. to, jak często planujesz płacić kartą w sklepie za zakupy. Nie bez znaczenia jest również to, jakie bankomaty znajdują się w twojej najbliższej okolicy – jeżeli planujesz wypłacac z nich pieniądze.
04-13-2016, 07:07 PM
No tak, zamierzam tez wyplacac kase z bankomatow. Prawde mowiac wczesniej nie zastanawialam sie jakie sa u mnie bankomaty, dlatego teraz przejde się po okolicy i zrobie dokladne rozeznanie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS