Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wasze dolegliwości, które przełamaliście

04-29-2016, 12:43 PM
Witam wszystkich na tym forum. Postanowiłem, że otworzę temat w którym ktoś będzie mógł opisać i opowiedzieć o jakiś schorzeniach, które miał w przeszłości, a które udało mu się pokonać i wrócić do pełni zdrowia. Chciałbym żeby ten temat motywował innych, że można wyjść z wielu trudnych sytuacji życiowych i dać im po prostu nadzieje!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2016, 03:15 PM
Skoro anonimowo to może napiszę.. cierpiałam na wypadanie narządów rodnych. Jak ktoś nie wie co to takiego to odsyłam do lektury: proctogin.pl/pl/porady/wypadanie-narzadow-rodnych/, zresztą naprawdę się przy tym wycierpiałam i najgorsze, że wstydziłam się bardzo przed mężem. Udało się jednak po konsultacji i leczeniu przywrócić wszystko do normy i nie odczuwam żadnego dyskomfortu.
04-29-2016, 04:53 PM
Ja z kolei od wielu lat zmagałam się z nerwicą.. jest to naprawdę straszny wróg, który zawsze był przy mnie i nawet gdy wydawało się, że już go nie ma to wracał po pewnym czasie. Jednak po skutecznej psychoterapii uświadomiłam sobie, że mogę z tego wyjść i uwierzyłam w siebie. Zmieniłam wiele nawyków myślowych i na nowo cieszę się życie..! Wink
04-29-2016, 07:07 PM
Hmm.. ja mam pewne dolegliwości ale są one spodowane traumą z przeszłości i choćbym chciała i wiem że anonimowo to nie mogę się do tego przyznać i napisać co mi dolega.. ale może kiedyś się na to zdobędę w przyszłości
04-29-2016, 08:40 PM
Ja byłem na laparoskopowej operacji kamicy żółciowej i z zabiegu i ogólnie z tej choroby wyszedłem zwycięską ręką. Na szczęście, bo już w pewnym momencie myślałem, że nie dam sobie rady. Zresztą z tego co zauważyłem, to optymizm i pczoucie, że można z czegoś wyjść jest najważniejsze w pozytywnym leczeniu!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS