Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wystrzałowe urodziny

04-07-2016, 11:26 AM
Wystrzałowe urodziny
Za kilka miesięcy kończę pięćdziesiąt lat. Jest to doksonała okazja do świętowania w bardzo dużym gronie. W planie mam organizację bardzo dużej imprezy w towarzystwie orkiestry. Chciałbym pójść krok dalej i zrobić taką imprezę, na której nikt z mojego towarzystwa jeszcze nie był. Jak myślicie czy wynajęcie hostessy na taki bankiet się sprawdzi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2016, 12:27 PM
Wystrzałowe urodziny
Oj kolego idziesz na całego. No ale w końcu pięćdziesiąte urodziny ma się raz w życiu. Ja bym nie poprzestawał na jednej hostessie, ale wynajął ich kilka. Myślę, że szczególnie męskiej grupie gości, taki pomysł bardzo się spodoba.
04-07-2016, 01:37 PM
Wystrzałowe urodziny
To całkiem fajny pomysł. Jeśli nie będzie to kameralna impreza to jak najbardziej osoby obsługujące taką imprezę są na czasie. Podawanie drinków, rozmowy z gośćmi czy nawet osoby do informacji to idealnie dla nich zajęcie.
04-07-2016, 02:54 PM
Wystrzałowe urodziny
Pomocna może się okazać agencja hostess. Ja polecam usługi hostamo.pl, w której pracują tylko najlepsze dziewczyny obsługujące imprezy. Są bardzo doświadczone w swoim fachu, a poza tym znają języki. Także spokojnie możesz zapraszać gości zza granicy.
04-07-2016, 05:33 PM
Wystrzałowe urodziny
Rozumiem, że każda osoba, która odpisuje na twojego posta może liczyć na zaproszenie na twoją imprezę.
04-07-2016, 08:04 PM
Wystrzałowe urodziny
Też podzielam opinie, ze to bardzo dobra agencja hostess Warszawa to częste miejsce ich pracy. To także najlepsze miejsce do zdobywania doświadczenia. W stolicy odbywa się bardzo dużo imprez branżowych, w których udział osób prezentujących daną markę, ambasadorów, czy po prostu miłego towarzystwa jest niezbędny.
04-07-2016, 09:15 PM
Wystrzałowe urodziny
Ja chyba też pomyślę, o takich urodzinach, ale u mnie dla odmiany zamiast pań będą panowie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS