Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zabawki Littlest Pet Shops – które najlepsze na prezent?

03-27-2017, 12:55 PM
Kilka lat temu po raz pierwszy zostałam chrzestną. Do tej pory kupowałam czasem dla Klaudii rzeczy potrzebne dla małego dziecka – pieluchy, smoczki albo ubranka. Niedawno Klaudia miała szóste urodziny, a wielu producentów zabawek ustala granicę właśnie od piątego roku życia. Moje pole do popisu powiększyło się. Zastanawiam się nad zakupem zabawek dla chrześniaczki. W Internecie dobre opinie mają zabawki Littlest Pet Shops. Polecicie jakieś konkretne zabawki z tej serii?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 02:43 PM
Zazdroszczę dziecku takiej chrzestnej! Wiele osób jest rodzicem chrzestnym tylko z nazwy.
03-27-2017, 05:18 PM
Ja naprawdę kocham tę małą! Chcę jej kupić może jakąś lalkę, albo jakąś rodzinę zwierzaczków. Czekam na inspiracje!
03-27-2017, 06:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2017 08:55 PM przez outlet.)
Pod adresem: ebambini.pl/Littlest-Pet-Shop-c1503 czeka Cię duży wybór zabawek, niektóre zawierają wiele elementów, a inne to na przykład lalka z pieskiem. Ceny zabawek Littlest Pet Shops są przystępne i wydając niewiele, można kupić cały zestaw zabawek. Mnie urzekły zabawki zwierzątek z pokoikiem.
03-27-2017, 08:29 PM
Dziękuję bardzo! Tyle rzeczy mi się spodobało, że mam pomysły na prezent dla Klaudii aż do osiemnastych urodzin!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS