Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zajęcia ze sztucznego oddychania itp.

07-26-2016, 08:34 AM
Interesuje mnie tematyka medyczna w szczególności związana z ratownictwem. Chyba chciałbym nawet pójść zawodowo w tym kierunku ale muszę mieć jakieś podstawy. Czy zna ktoś jakieś miejsce, w którym można by zapisać się na szkolenie w tym temacie? Zależy mi na wysokim poziomie merytorycznym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-26-2016, 11:03 AM
Przede wszystkim mega godne pochwały, że chcesz mieć informacje i umiejętności z takiej sfery. Czyli jest nadzieja dla tego społeczeństwa, super!
07-26-2016, 01:58 PM
Masz dziś naprawdę duże możliwości jeśli chodzi o tego rodzaju zajęcia. Ja miałam kiedyś w wolontariacie styczność z instruktorami Uczymy-Ratowac.pl i bardzo miło wspominam tamte szkolenia. Organizują ciągle kursy pierwszej pomocy Warszawa jest dla nich głównym miejscem działania.
07-26-2016, 03:03 PM
To jest bardzo odpowiedzialne udzielać komuś pomocy w takiej sytuacji. Przyznam że nie wiem jakbym się wtedy zachował a zastanawiałem się nad tym parę razy. Jak dotąd nigdy nic się nie wydarzyło takiego w moim życiu ale nigdy nie wiesz co cię spotka.
07-26-2016, 04:06 PM
Ważne żeby się nie bać działać – na każdym szkoleniu pierwszej pomocy kładą na to nacisk. Lepiej działać niż być biernym. No i trzeba pamiętać że za tę bierność teoretycznie możemy nawet odpowiadać przed sądem i mieć zarzuty postawione przez prokuraturę.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS