Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zakupy hurtowe online, czy to się opłaca?

08-23-2016, 02:04 PM
Siemka, od niedawna prowadze swój własny biznes i zastanawiam się czy zakupy hurtowe materiałów biurowych są opłacalne. Czy wtedy koszty wysyłki nie będą na tyle duże ze bardziej oplaci mi siepojechac do hurtowni stacjonarnej? Wiem ze w takich zawsze jest drozej ale proszę o wasze spostrzeżenia i doświadczenia zwiazane z zaopatrywaniem biura.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 03:13 PM
Najkorzystniej jest znaleźć sobie sklep internetowy z artykułami biurowymi z szerokim asortymentem i starać się zamawiać wszystko w jednym miejscu. Dzięki temu ograniczasz koszty przesyłek do maksimum. Robię tak od bardzo dawna i wydaję tak mniej wiecej o 20% mniej na te rzeczy niż moi znajomi zaopatrujący się w hurtowniach stacjonarnych. Pozdrawiam serdecznie.
08-23-2016, 05:27 PM
Nie wiedziałam że aż tyle można zaoszczędzić...
08-23-2016, 06:20 PM
Można jeszcze więcej Tongue. Mam 3 dzieci wiec zawsze zamawiam artykuły szkolne w takich hurtowniach, a do tego jeszcze pozostałe rzeczy do biura dzieki czemu w kieszeni zostaje na pewno o wiele wiecej. Dokładnie ci nie powiem ile bo nigdy nie liczyłam ale już po samych zamówieniach i fakturach do opłacenia widze że wydaje mniej.
08-23-2016, 09:05 PM
Jeśli już mówimy o szerokości asortymentu takich sklepów internetowych to w hurtowni online z którą współpracuje od bardzo dawna znalazłem promocję na długopis Parker. Wziąłem od razu kilka sztuk i będę miał prezent dla pracowników na świeta Big Grin. Wiem ze sie ucieszą bo ostatnio rozmawiałem z nimi na temat konkurencji gdzie szef zrobił ludziom podobny prezent.
08-23-2016, 09:25 PM
Bardzo dziękuję za pomoc i konkretne informacje Smile. Musze sie dobrze rozejrzeć w wolnym czasie i znaleźć sklep który spełniałby moje wymagania, bo nabywanie wszystkiego w jednym miejscu oprócz oszczednosci finansowych uprościłoby także papierkową robote.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS