Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zbieram opinie o Adidas Flux.

06-21-2019, 10:36 AM
Tak jak w temacie, zbieram opinie o butach Adidasa. Przy okazji moglibyście też polecić jakiś dobry sklep, gdzie można je zamawiać online… Żeby rozmiarówka była dobrze opisana, bo trochę się martwię, że nie dopasuję buta i będę musiał zwracać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-21-2019, 11:18 AM
Polecam Ci CTX SPORT, zamawiam tam buty od dawna i jestem zawsze zadowolony. Mają ładnie opisaną rozmiarówkę, szybko sobie dobierzesz odpowiedni wymiar…
06-21-2019, 12:54 PM
Zerknij sobie na tę stronę https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/, jest tam bardzo przejrzysta tabela rozmiarów adidas. Sklep faktycznie warty polecenia. Szybko realizują zamówienia, ja zamawiam nie tylko dla siebie, ale też dla męża i syna. Od jakiejś kwoty masz zupełnie darmową przesyłkę, więc bardzo się to opłaca.
06-21-2019, 03:13 PM
Myślę, że dobre opinie o butach Adidas Flux biorą się przede wszystkim z jakości materiału. Środkowa podeszwa jest wykonana ze specjalistycznej pianki EVA. Jak porównasz ją sobie do innych butów to szybko zauważysz różnicę. Dlatego opinie o butach sportowych Adidas Flux często piszą osoby zajmujące się sportem profesjonalnie. Co do rozmiaru to dobrze czytaj tabele i będzie ok.
06-21-2019, 04:04 PM
Mam ten model i jestem zadowolony. Kupiłem je też w całkiem dobrej cenie. Ogólnie cenię sobie adidasa, to chyba jena z moich ulubionych marek butów. Znają się na rzeczy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS