Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zlecę odzyskanie należności

06-01-2016, 01:58 PM
Witam. Zlecę odzyskanie długu jakieś profesjonalnej firmie windykacyjnej. Nie wiem jednak do kogo mógłbym się z tym zwrócić. Pomyślałem, że napiszę tutaj na forum , ponieważ jak nie od dziś wiadomo, wiele osób przegląda różne fora i potem udziela cennych wskazówek itp. Prosiłbym więc o pomoc i dla mnie. Czy ktoś może coś doradzić? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 04:22 PM
Firma, dla której windykacja należności nie stanowi problemu to na pewno vindicat.pl Wink Wejdź sobie na ich stronkę, poczytaj o profilu ich działalności itp. mają tam dużo cennych artykułów i wskazówek, jak odzyskać pieniądze. Myślę, że będą najlepszym wyborem w Twoim przypadku, pozdrawiam!
06-01-2016, 05:22 PM
Ja chyba też muszę iść do firmy windykacyjnej.. żona się uparła, by pożyczyć pieniądze jej przyjaciółce i tyle jak widzieliśmy pieniądze. Mieli oddać, za każdym razem mówią, że oddadzą, ale nic z tego nie wychodzi. Jakby jeszcze mieli jakieś poważne problemy finansowe to okej, ale z tego co wiem, to bardzo dobrze prosperują i po prostu im szkoda oddawać długi.
06-01-2016, 06:25 PM
Ja mam dlatego zwyczaj, by nigdy nie pożyczać pieniędzy, czy to rodzinie, czy obcemu itp. według mnie od tego są banki i inne miejsca. Z doświadczenia wiem, że takie pożyczanie na ogół się źle kończy.
06-01-2016, 08:22 PM
Popieram ;( ja przez pieniądze rozstałam się ze swoim chłopakiem.. ehh, szkoda gadać, żeby o takie coś poszło, no ale bywa i tak.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS