Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Znacie dobre szkolenie z negocjacji – szukam firmy coachingowej

01-27-2017, 11:46 AM
Kuleje u nas sprawa negocjacji. Mamy dobrych sprzedawców i menadżerowie też dają radę ale w relacjach z partnerami nie wychodzi to najlepiej. Fajnie byłoby poprawić sytuację a mogą w tym pomóc szkolenia. Wiemy że wiele osób się decyduje. Jakieś sugestie w tej materii?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 01:28 PM
Jeśli widzisz że z jakimś obszarem w twojej firmie jest kłopot – zmieniaj to Smile Taka ogólna rada od doświadczonego przedsiębiorcy. A dobrym negocjatorem to się chyba trzeba urodzić jednak...
01-27-2017, 01:58 PM
Jak dobrze kojarzę to Perspecta ma całkiem szeroki zakres szkoleń, widziałam na ich stronie jakąś informację o negocjacyjnych też ale musiałabyś sprawdzić dokładnie.
01-27-2017, 04:20 PM
Naturalnie że robią takie szkolenia http://perspecta.pl/szkolenia/negocjacje/. Mniej więcej rok temu zamówiliśmy i było to chyba najlepsze szkolenie z negocjacji z jakim miałem do czynienia. Mnóstwo życiowych przykładów, sporo ciekawostek i ludzie byli zainteresowani.
01-27-2017, 06:12 PM
Cieszy mnie że jest tyle pozytywnych opinii odnośnie szkoleń negocjacyjnych. Mogę potwierdzić że poziom jest wysoki i jeśli ktoś chce mieć dobrych speców od układania się z partnerami to nie ma z czym zwlekać.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS