Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zwyczaje firm remontowych

07-18-2016, 03:45 PM
Nie myślałem, że mnie spotka coś takiego, ale tak było, dlatego piszę tu, żeby ostrzec wszystkich planujących remont. Zawsze uważnie dobierałem firmy remontowe, kierowałem się poleceniem znajomych i rodziny. Tym razem okazało się, że nepotyzm nie popłaca. Zatrudniłem do remontu kuchni firmę szwagra. No i się zaczęło. Przeciąganie remontu, wykończenie niezgodne z ustaleniami i naszym projektem, kupowanie większej ilości materiałów niż potrzeba, które potem gdzieś „tajemniczo” ginęły. Ostrzegam wszystkich, żeby uważali, kogo zatrudniają, a przy okazji proszę o polecenie jakiejś firmy, która mi dokończy zaczęte prace. Solidnej, dużej ekipy z Poznania, która już działa od paru lat i ma na koncie sporo remontów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-18-2016, 06:30 PM
Witam. No niestety, każdemu się może przytrafić coś takiego, w sumie nawet całkiem czesto się słyszy o takich przypadkach. Ja mogę polecić te firmę Janer Bud. Jest to duża, doświadczona ekipa, która się zajmuje pracami remontowymi w Poznaniu, nie wiem dokładnie od kiedy, ale na pewno już dość długo, bo mają sporo - pozytywnych - opinii.
07-18-2016, 07:01 PM
Poszukuję kogoś od montażu paneli z Poznania. Czy ta firma takie prostsze prace też wykonuje osobno, czy tylko pełne całościowe remonty?
07-18-2016, 08:45 PM
Z tego, co wiem, tak. Robią wszystko, od malowania po usługi elektryczne w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Drobne i większe prace.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS