Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

coach co warto o nim wiedzieć?

09-05-2016, 10:55 AM
hej, przymierzam się do skorzystania z pomocy coacha Smile ale nie wiem zupełnie jak to ugryźć tzn gdzie mogę szukać i w jakim zakresie? najbardziej chodzi mi o to, że chciałabym rozwinąć swoją małą firmę ale potrzebuję właśnie takiego kopa do działania i wiary w swoje możliwości, bo obawiam się, że zniknę i nie wybiję się ze swoją działalnością. jeśli ktoś korzystał z ich pomocy to będę wdzięczna za uwagi i pomoc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 01:25 PM
bardzo fajnie, że stawiasz na rozwój. Niektórzy myślą, że samemu się uda a rynek potrafi być brutalny. Toteż pomoc coacha będzie dla ciebie nieocenioną pomocą. Dla ciebie jak widzę najlepszy byłby coaching biznesowy nastawiony na rozwój twoich umiejętności rynkowych i pokazujący na co stać twoją firmę jaki ma potencjał. Coach pomoże stworzyć plan biznesowy wytyczy ściezke kariery i podpowie w którą stronę iść i czy zatrudnic kogoś d pomocy. Do tego wyznaczy błędy jakie popełniasz oraz poradzi co robić żeby czerpać zyski. Coach dopasowuje metodę indywidualnie do klienta więc możesz liczyć na profesjonalne skupienie właśnie na tobie i twojej firmie.
09-05-2016, 04:22 PM
możesz również skorzystać ze szkolenia firmowego jeśli oprócz ciebie są jeszcze pracownicy. To nic że firma mała ale zawsze przyda się również spotkanie w grupie a nie tylko indywidualne. Wiadomo, ze tworzycie firme razem i razem musicie podołac pewnym trudnościom. Brałam udział w takim spotkaniu i to było coś naprawdę pouczającego.
09-05-2016, 05:25 PM
również brałem udział w takim spotkaniu. Bardzo motywujące. Od tego momentu wstaję do pracy z uśmiechem Smile
09-05-2016, 08:03 PM
korzystałem, polecam, coach otwiera oczy na wiele spraw.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS