Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Firma transportowa i monitorowanie wszystkiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Prowadzę firmę transportową i pracownicy mojej firmy nagle zaczęli coś przede mną ukrywać. Ponadto zauważyłem, że coś dziwnego dzieje się z pojazdami. Polećcie mi jakiś system monitoringu floty i monitoringu sytuacji w pomieszczeniach, ale bez kamer. Interesuje mnie tylko pełna dyskrecja.
Ciekawa sytuacja swoją drogą. Jeżeli fundusze Ci na to pozwalają to poszukaj w sklepach internetowych jakichś nadajników. Przeważnie każde o dużym zasięgu nadają się do zainstalowania w samochodzie. Najczęsciej ich montaz polega na umiejętnym ich schowaniu ponieważ maja swoje wlasne zasilanie.
W sprawie pojazdów jestem takiego samego zdania jak kolega wyżej. Nadajnik o dobrym zasięgu wystarczy. W pomieszczeniach możesz zainstalować takie listwy mojszpieg.pl/podsluch-gsm-w-listwie-zasilajacej-globalny-zasieg.html. Nie będą one zwracały na siebie uwagi, a przy okazji będą spełniały funkcję dodatkową, czym jest podsłuch.
A próbowałeś na początku pogadać z pracownikami? Czasem taka inwestycja jest nie potrzebna, a wystarczy zwykla, szczera rozmowa. Ewentualnie spróbuj małej prowokacji i popróbuj aby się sami wygadali co jest nie tak. Jeżeli znasz swoich pracowników to takie coś nie będzie sprawiało ci problemów.
Pracowników znam, próbowałem rozmawiać ale to nic nie dało. Zarzekają się że wszystko jest ok i cała rozmowa się kończy. Próbowałem również ich ochrzaniać ale to też nic nie dało. Paliwo z baków ucieka cały czas i wczoraj zauwazyłem, że znikają różne przedmioty z siedziby firmy. No nic, będę zamawiał urządzenia. Dzięki.
Przekierowanie