Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Czy w Internecie można zamówić stoiska targowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Chciałam się Państwa zapytać czy można w Internecie znaleźć gdzieś jakieś elementy niezbędne do utworzenia straganu kupieckiego. Namiocik jest mało praktyczny na zmienną pogodę, a chciałam pokazać się klienteli z jak najlepszej strony. Podpowiedzcie coś jeśli nie będzie to problemem.
Witaj. Myślę, że bez problemu coś takiego znajdziesz. Kiedyś widziałem, jak robili takie targowisko z płyt osb, taką mini halę targową, później zamykali a na zimę składali obiekt.
Hej. Ja na twoim miejscu wzięłabym pod uwagę wykonanie takiej konstrukcji od stolarza na zamówienie, wówczas będziesz miała dokładnie to czego potrzebujesz. Będą zgadzały się wymiary takiego drewnianego stelaża z zadaszeniem, pewnie z rozłożeniem też nie będzie problemów.
A nie lepiej jechać do pierwszego lepszego marketu i samemu coś pokombinować? Tyle tego jest, że tylko leniwy człowiek miałby to gdzieś
Hej, Może coś takiego ci chodzi po głowie zakladstolarskipigla.pl/oferta/tarasy-drewniane . Może akurat nada się na stoisko. Albo coś w ten deseń, bo link akurat dotyczy tarasowych zabudowań.
Przekierowanie