Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Hala w Warszawie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Interesuje mnie wynajem hali w Warszawie. Chciałbym w niej zorganizować przyjęcie dla pracowników firmy. Mam w glowie kilka interesujących eventów i chciałbym coś zorganizować dla nich. Polecicie jakąś firmę, albo miejsce w którym jest takie coś możliwe? Byłbym bardzo wdzięczny, bo już trochę szukam i szukam i nie mogę nic konstruktywnego wymyśleć.
Miło czytać, że są kreatywni szefowie, którzy dbają o potrzeby swoich pracowników i chcą przygotować jakieś ciekawe eventy itp. Szkoda, że mój szef taki nie jest i przez ostatnie 5 lat nawet nie padła wzmianka o żadnej uroczystości firmy, a jak chcemy jakieś szkolenia itp. to się tylko krzywi.
No wiesz, jak dla mnie moi pracownicy to jest coś niezwykle ważnego i bez nich nie mogę prosperować. Kieruję się zasadą w życiu i pracy: szacunek za szacunek. Jak są dla mnie w porządku i pracują z sercem to też jestem taki dla nich.
Super podejście Wink Godne pochwalenia. Myślę, że każdy powinien tak podchodzić do innych. Od razu lepiej by się żyło na tym świecie.
Obiło mi się o uszy, że ta firma jest doskonała w organizowaniu eventów i wynajmowaniu przestrzeni eventowych: praskadrukarnia.pl/ sprawdź sobie ich ofertę. Podobno są jedną z najlepszych firm tego typu w Polsce. Takie czytałam o nich opinie.
Brzmi interesująco. Bardzo Pani pomocna, dziękuję za szybką pomoc. Wydaję mi się, że rozsądnie będzie napisać do nich jak najszybciej, bo pewnie mają krucho z terminami.
Nie ma za co Wink proszę napisać i się dowiedzieć samemu co i jak, tymczasem pozdrawiam serdecznie!
Przekierowanie