Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Ochrona danych osobowych w firmie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema wszystkim. Prowadzę swoją działalność w której mam dostęp do dużej ilości danych osobowych klientów. Ostatnio dowiedziałem się że trzeba przy tym zachować zasady bezpieczeństwa i dlatego szukam firmy która się tym zajmuje i może mi to wszystko wyjaśnić.
Nie ma w tym nic skomplikowanego. Ogólnie to polskie prawo reguluje wszystkie firmy które mają dostęp do danych swoich klientów. Wysyłam link do strony firmy która prowadzi szkolenia oraz outsourcing w tym temacie. Wielu ludzi o tym nie wie ale jeżeli nie zostanie powołana osoba która się tym zajmie to szef firmy będzie odpowiadał w przypadku problemów.
Szukałam firmy która oferuje administratora bezpieczeństwa informacji w outsourcingu i trafiłam na stronę abi-szczecin.pl. Bardzo fajna firma, powiem szczerze że przed naszym spotkaniem nie wiedziałam za dużo o tym temacie. Teraz wszystko jest już jasne ale o tym więcej na szkoleniu.
Powiem ci tak, jeżeli nie wiesz o co w tym chodzi to włącz internet i poczytaj bo na forum przecież nikt wykładów nie będzie robił. Później wyznacz jednego pracownika którego wyślesz na szkolenie i temat będzie zamknięty Wink Nic bardziej prostego.
Albo tak jak koleżanka wyżej pisała. Znajdź sobie kogoś kto jest w stanie to kontrolować zewnętrznie i tyle. Jak otwierałem sklep internetowy to zainwestowałem w takie szkolenie dla mojego pracownika i teraz nie muszę się martwić o te dane. Wszystko jest dobrze sprawdzane i pilnowane.
No innego wyjścia nie widzę jak na razie. Zaraz poczytam w internecie co tam ciekawego piszą i postaram się zrobić coś z tym tematem Wink
Przekierowanie