Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Znacie namiar na wypożyczalnię samochodów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej, na co dzień mieszkam i pracuje za granica jednak niedługo udaje się w podroz sluzbowa
do Polski, ląduję na lotniku w Balicach i musiałbym się szybko przemieścić z lotniska do hotelu, a później na spotkanie, chyba najlepiej by było, żeby na mnie czekał na lotnisku samochód czy taksówka, chciałbym to załatwić z wyprzedzeniem, ktos podesle jakiś namiar?
skoro jedziesz na spotkanie sluzbowe, to zakładam, ze do jakiegoś polskiego oddziału firmy, więc firma nie może po ciebie wyslac samochodu firmowego?
no bez przesady nie kazda firma ma na stanie nie wiadomo ile samochodów, można wypożyczyć samochód na lotnisku albo w innej wypożyczalni samochodów i np. wziac fakture na firmę, nie trzeba wszystkiego załatwiać osobiscie, teraz wszystko można zrobić online albo telefonicznie, a wypożyczalnia samochodów lotnisko obsługująca podstawi wybrany samochód z kierowcą, który może być do Twojej dyspozycji prze cały czas pobytu w miescie.
ludziom się już w głowach przewraca, nie dość, ze masz opłacony przelot to jeszcze najlepiej by było, zeby na lotnisku czekał samochod z szoferem, matko co za czasy.
nie rozumiem co ci przeszkadza, skoro jest taka możliwosc, to dlaczego nie? Jest to bardzo wygodne, czasem, jak się leci w taką podróż słuzbową to grafik spotkan jest bardzo napiety.
Dokładnie, dlatego ja w takich przypadkach korzystam ze sprawdzonej wypożyczalni i Tobie tez radzę wejść na rentkrakow.pl/ i zapoznac się z kompleksową oferta wynajmu samochodów po przeglądzie i w atrakcyjnej cenie.
Przekierowanie