Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Czy korzystacie z leków homeopatycznych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
sama mam dylemat bo jednak czasami to nie wiem czy to co przepisuja mi ma racje bytu czy nie. Raz dziala raz nie. I to troche jak testowanie krolika wychodzi. Wiem ze czasem dobranie leku odpowiedniego trwa ale ja chce normalnie funkcjonowac. Czy może w tej sytuacji kupic cos homeopatycznego? Czy korzystacie z leków homeopatycznych?
Ja kiedys korzystalam, teraz nie choruje wiec nie ma sensu nic takiego kupowac.
Jest Apteka Bez Recepty no i tam można dostać leki homeopatyczne. Możesz tam kupic lek na zabkowanie homeopatyczny masz tu informacje jak chcesz aptekabezrecepty24.pl/kategoria/grupy-lekow/boiron/boiron-camilia i jak by ci pasowalo to możesz to zamowic dla malego/malej np. Ale jest tez Homeovox który dziala na struny glosowe. Moja mama go używała kiedys.
Leki homeopatyczne sa kontrowersyjne ale np. na mnie działają. ten Homeovox nie raz uratowal mi zycie bo ja pracuje z dziecmi no i glos czasami siada Wink Dlatego szukam rzeczy niezależnie jakich ale by mi pomagalo bo to najważniejsze co by nie mowic. A jednak jak ja np. mowie kilka godzin dziennie to potem gardlo ma prawo bolec jeśli zle się operuje glosem. Zreszta ja wychodze z zalozenia ze nie ma sensu przekrzykiwac nikogo bo to nic nie da a czasem tylko zaogni konflikt.
Ja nie próbowalam homeopatii jeszcze. W sumie zalezy pewnie co i na kogo jak ze wszystkim bo każdego ogranizm jest inny i to trzeba brac pod uwage jak zawsze
No wlasnie nie na każdych dziala np. tabletka z paracetamolem, wiec każdy musi wypracowac wlasne sposoby na to by czuc się dobrze. I jasne ze wazne tez co się je jak się spi itd.
Przekierowanie