Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Gdzie szukać firm, wykonujących projektowanie stoisk targowych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, zbliżają się targi IT za granicą. Chcemy wystartować z moją firmą z czymś naprawdę su-per. I nie chodzi o ofertę, bo jest ona dość standardowa. Bardziej mamy na myśli przyciągnięcie uczestników fajnym wystrojem stoiska no i atrakcjami wewnątrz. Nasza firma zajmuje się aplika-cjami, więc chcielibyśmy dać możliwość przetestowania ich od razu w środku. Wiecie, kto może nam to zrobić?
Kiedyś stoisko projektowała mi firma, która nazywała się Versus-Targi i pamiętam, że też chcia-łam mieć coś takiego, co się wyróżnia już z daleka. Podobało mi się to, że słuchali mnie i dlatego ich propozycja przypadła mi bardzo do gustu. Z tego, co wiem nadal wykonują projektowanie sto-isk targowych, więc po prostu skonsultuj się i powiedz, czego byś oczekiwał
Dam Ci dobrą radę – przede wszystkim zwróć uwagę na to, żeby stoisko było funkcjonalne. Spo-tkałem się już z tym, że jak zbyt wiele osób podchodziło to nie było miejsca. Przez co niektórzy odchodzili, jeśli musieli zbyt długo czekać.
Kolega ma rację. Moim zdaniem projektowane stoisk targowych wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać, więc warto powierzyć to specjalistom. Ja sprawdziłem sobie ofertę tej fir-my: versus-targi.pl/ i spodobało mi się to, że działają dla różnych branż, więc mają doświadczenie w wielu obszarach.
Ja właśnie szukam czegoś innowacyjnego i kogoś, kto zajmie się kompleksowo projektem. Od pomysłu, przez projekt i realizację. Sprawdzę tę firmę, o której pisałeś.
Daj znać później, bo jestem ciekawy co tobie zaprojektują i jakie innowacje wprowadzą.
Przekierowanie