Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Filtry do dzbanków filtrujących w dobrych cenach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, kto się orientuje gdzie mogę kupić filtry do dzbanków filtrujących w dobrych cenach? Tylko proszę o polecenie skutecznych i trwałych produktów, mogą być oczywiście jakieś zamienniki byleby działały jak należy. Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam serdecznie.
Cześć. Możesz śmiało zamawiać stąd: filtrosfera.pl/wklady-do-dzbankow. Sklep jest sprawdzony i pewny, nie oferują byle czego a ceny mają o wiele lepsze niż konkurencja. Ja dobrze wiem o co ci chodzi bo kiedyś kupiłem w galerii jakiś filtr który tak zmieniał smak wody jakby się dolało do niej ocet. Masakra jednym słowem.
Takich przebojów nie miałam ale zdarzyło mi się kupić takie które bardzo szybko się psuły. W każdym razie dziękuję bardzo za polecenie i pozdrawiam serdecznie.
Nie ma za co, ciesze się że mogłem pomóc no i mam nadzieje że znajdziesz coś dla siebie z czego będziesz zadowolona Smile
Tak się tylko wtrącę bo wydaje mi się że lepiej jest zamontować filtr na baterii, albo kranie i mieć juz z miejsca czystą wodę. No ale to tylko moje zdanie.
Po pierwsze takie filtry nie są tak skuteczne jak dzbankowe, a po drugie po co mi czysta przefiltrowana woda do mycia naczyń np? Troche mija sie to z celem nie sądzisz?
Czyli najlepiej byłoby oprócz filtra na baterii kupić sobie dzbanek. Wtedy woda w ogóle byłaby mega czysta.
Przekierowanie