Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Niedrogie pranie tapicerki samochodowej w Warszawie, kto wart zaufania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, stan moich foteli w samochodzie jest mówiąc delikatnie średni. Nazbierało się brudu, jakichś plam dziwnego pochodzenia. Coś tam z żoną próbowaliśmy to wywabiać ale ogólnie to niewiele z tego wyszło. Gdybyście znali jakieś rozwiązanie, w sensie firmę wykonującą takie usługi to fajnie by było Wink
Moja tapicerka też do niedawna wyglądała słabo, na szczęście odkurzacze piorące są jednym z wynalazków ludzkości. W sumie to aż się zdziwiłem do jakiego stopnia taka maszynka jest w stanie usunąć taki brud.
Kupiłem swoje auto rok temu jako używkę z Niemiec, nie chcesz wiedzieć jak fotele w nim wyglądały... Na szczęście brachol polecił tę firmę pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-tapicerki-samochodowej. Nie skasowali ode mnie dużo, a efekt był rewelacyjny. Jak dziś jest komuś potrzebne pranie tapicerki samochodowej Warszawa nie ma w tej chwili lepszej ekipy. No i cena to dla mnie jest ogromny atut w ich przypadku.
Wydaje mi się że faceci mają tendencję żeby poważnie zaniedbywać stan siedzeń w aucie. Jak się je czyści samemu na bieżąco, powiedzmy raz na miesiąc to nie ma potem problemów.
Jasne że to zawsze jest efekt zaniedbań. Tak samo jest z dywanami czy wykładziną.
Zdecydowanie jestem za tym żeby tapicerkę prać profesjonalnie. Oczywiście jak już jest mocno wybrudzona. Wtedy to żadna szczotka i płyn do czyszczenia nie pomogą.
Przekierowanie