Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Gdzie wykonam fajny dyplom dla przedszkolaka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie. Jestem dyrektorka przedszkola u mnie na wsi. Właściwie zostałam nią niedawno, jednak zależy mi na tym, żeby rozwijać naszą placówkę. Może są tu jakieś osoby, które posłużyłyby cennymi radami?
Niestety czasem jest tak, że chęci to nie wszystko. Bez odpowiednich finansów trudno jest coś zdziałać.
Nie zgadzam się z Tobą! Sama jestem wychowawczynią przedszkolaków w niewielkiej miejscowości i zawsze dajemy radę. Wymyślamy jakieś zabawy, konkursy i gry, a czasem to można zrobić z niczego. Wystarczy kawałek materiału, guziki i można się świetnie bawić.
Może zorganizuj właśnie jakąś imprezę dla dzieciaków?
Niestety nie mamy na to całkowicie funduszy. Jedynie tyle, co zechcą złożyć się rodzice poszczególnych dzieci z każdej grupy.
Może jakiś prosty plastyczny konkurs i do tego fajne dyplomy? Dzieciaki lubią coś dostawać, więc to może być całkiem niezłe!
Zgadzam się! Sama zamawiałam dyplom dla przedszkolaka na stronie internetowej. Właśnie tutaj: http://www.bialyatrament.pl/pl mają naprawdę fajne wzory. Przede wszystkim nie takie oklepane jak wszędzie indziej, tylko naprawdę estetyczne i bardzo ładne. Każdemu dziecku spodobają się takie rysunki! Sama chętnie bym dla siebie taki zamówiła.
To jest całkiem fajna myśl! Do tego wystarczy jedynie blok rysunkowy, kredki, a każde dziecko poczuje się wyróżnione dostając taki wykres.
Pierwszy raz słyszę o takich estetycznych i ładnych dyplomach! W sumie to świetny zamiennik dla takich, które można dostać w każdym sklepie.
Ja mam wrażenie, że dzieci to chyba wolą jednak zabawki i inne materialne rzeczy. Po, co im taki dyplom?
Stron: 1 2
Przekierowanie