Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć. Niedawno miałem wypadek, na szczęście nie z mojej winy. Kobieta wymusiła mi pierwszeństwo i skasowała cały mój bok. Zastanawiam się, czy w takiej sytuacji przysługuje mi samochód zastępczy? Czy tylko wtedy, gdy osoba, która spowodowała wypadek miała wykupione AC?
Właśnie wiele osób nie wie lub zapomina o tym, że jeśli masz wypadek, spowodowany nie z własnej winy, to masz prawo wziąć auto zastępcze na koszt sprawcy wypadku. Przecież to oczywiste.
No właśnie wcale nie. Mi na przykład nikt nie powiedział, że mam do tego prawo i na czas naprawy auta musiałam poruszać się komunikacją miejską.
A dlaczego ktoś miałby Ci o tym powiedzieć? To Twoja sprawa i Ty powinnaś tego przypilnować.
A jak w ogóle uzyskać takie auto zastępcze? Co muszę zrobić? Zgłosić się do ubezpieczyciela? Czy ja będę coś za to płacić.
Nie będziesz płacić, ponieważ wszystko pokryje OC sprawcy. Mam ubezpieczony samochód w Axa auto zastępcze w Łodzi brałem i zgłosiłem się do specjalnej firmy, która zajmuje się wypożyczaniem samochodów, w przypadku kolizji drogowych. Sprawdź sobie na ich stronie internetowej: http://metropolis-rent.pl/towarzystwa-ubezpieczeniowe/, co musisz zrobić w przypadku kolizji lub wypadku, jeśli chcesz auto zastępcze. Tam masz wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione. Tutaj na pewno nie będziesz miała problemu, że dostać samochód
Właśnie nad tym się zastanawiałem, czy firma nie będzie robiła problemów i czy na pewno bez problemu dostanie się od nich auto.
Oczywiście, że tak. Jeśli masz auto niesprawne, tzn. musi być serwisowane lub jesteś zmuszony kupić nowy samochód, to masz prawo do auta zastępczego. Dziwię się, że tak mało ludzi o tym we.
To prawda! Ja nie miałam pojęcia, a szkoda, bo przydałoby się auto zastępcze.
Dzięki kolego w takim razie za informację i podesłanie strony Metropolis Rent, bo jestem z Łodzi, więc może kiedyś się przyda.
Stron: 1 2
Przekierowanie