Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Perfumy męskie z feromonami opinie na ten temat.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, słyszałem sporo od znajomego o perfumach dla facetów, które mają w sobie feromony. Jestem ciekawy, na ile to prawda że coś takiego jest i że działa, na przykład na kobiety. Znacie jakieś opinie na ten temat?
Ja znam nawet jedną stronę, gdzie wypowiadają się ludzie testujący perfumy męskie z feromonami opinie można ich tam znaleźć, na podstawie tych komentarzy można sobie wybrać najlepsze dla siebie feromony. Kiedyś szukałem info w sieci o feromonach i znalazłem przypadkiem te strone.
Czytałem że te feromony to nie do końca działają, zależy od człowieka, który chce je stosować, jak ktoś jest pasztetem, to żadne feromony mu ni pomogą.
Oczywiście że jak będziesz zaniedbany i śmierdzący to żadne feromony ci nie pomogą ale jak będziesz sprawiał dobre wrażenie, eleganckie, to jest nadzieja, że dodasz sobie pewności siebie i zadziała jak należy.
Możesz napisać stronę, o jakiej wspominałeś?
Jasne, zajrzyj sobie na takie coś, feromony-rank.pl, to taki ranking, zestawienei feromonów, które najlepsze itp.
Znam znaczenie słowa ranking, ale dzięki. Wink
Czołem, chłopaki, właśnie przeglądałem sobie tutaj te stronę, http://feromony-rank.pl/ranking-najlepsz...ow-opinie/ i zastanawiam się, które kupić perfumy męskie z feromonami opinie są tak rózne, że normalnie nie wiem. Myślałem że będą jakieś jednoznaczne komentarze, że to i to najlepsze, ale tutaj zaskok, są też bardzo ostrożne wypowiedzi. I co kupić?
Wiesz co? Najlepiej wybrać takie, które cieszą się najlepszą opinią, pozytywne komcie się powtarzają przy niektórych feromonach, nie?
Są nawet gwiazdki, skala w gwiazdkach.
Stron: 1 2
Przekierowanie