Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Jak zwiekszyc rozmiar penisa w sposob bezpieczny i niedrogi?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Próbowałem już wielu metod, chodziłem do róznych lekarzy nawet psychologów ale nie moge sobie poradzić z problemem dotyczącym rozmiaru penisa. Wszystkie metody na wydłużenie nie przyniosły żadnych rezultatów. Bardzo negatywnie to wpływa na moje relacje z kobietami, nie mam pewności siebie i czuję że mam wiele barier. Pomożecie mi jakoś?
Nie wiem jak dłuższy penis ma przełożyć się na pewność siebie. Wydaje się że masz problem na podłoży psychicznym a fizjologia to tylko wymówka. Poszukaj pomcy u trenerów osobistych.
Miałem bardzo podobnie, też przez długi czas zastanawiałem się jak zwiekszyc rozmiar penisa bo przez to że się wstydziłem nie mogłem rozpocząć żadnego zwiazku. Sporo grzebałem w necie, czytałem rózne ksiazki wmawiające mi ze wszystko jest w porządku ale problem pozostawał i dawał o sobie znać co chwila. Dużo dał mi ten środek - http://penilarge.eu/jak-zwiekszyc-rozmia...e-sposoby/ bo w krótkim czasie problem zniknął zupełnie. Nie długo trzeba było czekać na większą pewnośc siebie i poprawę samopoczucia.
U mnie było tak że nie dostrzegałem żadnego problemu, uważałem że wszystko jest w porządku do czasu aż poszedłem na suanę. Nie to że jestem podglądaczem ale siłą rzeczy coś tam widać przez co popadłem w kompleksy. Ciągnie się to za mną już kilka lat i szczerze przyznam że boję się cokolwiek z tym zrobić.
Nie ma się czego bać, trzeba działać bo z każdym dniem stan psychiczny bedzie sie tylko pogarszał. W końcu wpadniesz w taką pułapkę z której już nie da się łatwo wyjść.
Ja to wszystko wiem ale nie mogę się przełamać żeby coś z tym zrobić. Mam wrażenie że nawet jak zamówiłbym ten lek to nie miałbym odwagi żeby zacząć kuracje.
Nie trzeba tu żadnej odwagi.. preparat jest bezpieczny, nie powoduje skutków ubocznych, nic tylko stosować i oczekiwać rezultatów. Jakby nie było na szali jest Twoje szczescie wiec warto zdobyć się na odwagę i zrobić dla siebie coś dobrego.
Potrafisz przemówić do rozsądku.
Przekierowanie