Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Czy warto kupić sejf S2?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w każdej firmie tak i w mojej jest mnóstwo ważnych dokumentów, a zdarza się także, że mamy większe sumy pieniędzy. Nie wszystko da się załatwić przelewem. Ostatnio rozglądałam się za jakąś szafą pancerną i pan z którym rozmawiałam zaproponował sejf klasy S2. Jest dość drogi, więc pytam, czy powinnam go kupić?
A nie wystarczy zwykła szafa pancerna? Przecież nie musisz od razu sejfu kupować.
Może i nie muszę, ale nie wiem, co by się stało, gdyby któreś z ważnych dokumentów zaginęły. Stracilibyśmy zaufanie klientów i trudno było by je odzyskać.
W pelni popieram twoje zdanie. Zwykłe szafy pancerne to już przeżytek, w dodatku brzydki. Warto więc zainwestować w ładny sejf. Może to być właśnie sejf S2. Taki sejf nie będzie szpecił biura, gdyż jest wykonany z ciemnej stali na wysoki połysk i raczej jest symbolem elegancji. Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo rzeczy, które mają być w nim trzymane, to bardziej bezpieczne być nie mogą. Zamki ryglują drzwi sejfu w trzech kierunkach, a rygle nie są możliwe do pzrewircenia. Doczytaj o tym jeszcze pod linkiem: https://www.sejf-szafanabron.pl/pl/c/KLASA-S2/8, sama zdecydujesz, czy warto.
To znaczy, że zamknięcie jest tylko na rygle? Ale przecież można dołożyć jeszcze jakieś inne zabezpieczenie?
Można, ale czy trzeba? Rygle zamyka elektroniczny zamek szyfrowy, są wszelkie osłony tych rygli, aby nie można było ich unieszkodliwić. Trzeba by nie lada fachowca, żeby się połaszczył na łup schowany w takim sejfie.
Jakiej grubości jest blacha, z której sejf jest wykonany?
Sam korpus ma ponad 5 cm grubości, a drzwi osiem. Możesz sobie to jakoś wyobrazić? Przecież to nie do pokonania, nawet z palnikiem gazowym Smile
A czy firma bierze jakąś odpowiedzialność za ewentualne włamania do takiego sejfu. No bo jakby jednak ktoś go sforsował, to kto będzie odpowiadał?
Nie martw się na zapas. Możesz sobie ubezpieczyć zawartość sejfu d 100 000 zł, a poza tym sejf ma certyfikat Instytutu Mechaniki precyzyjnej o przydatności do trzymania wartościowych rzeczy.
Stron: 1 2
Przekierowanie