Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Czy bezpiecznie jest zamawiać pierścionki zaręczynowe w sklepach online?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie są wasze doświadczenia z zakupem pierścionków zaręczynowych przez internet? Trochę obawiam się że zostanę oszukany i przesyłka w ogóle nie dotrze albo pierścionek będzie podróbą. Co o tym sądzicie i co możecie mi doradzić?
Internet to nie miejsce na takie zakupy. Przejdź się po jubilerach w mieście, pogadaj i obejrzyj pierścionki. Może będzie drożej ale przynajmniej można wziąć do ręki i sprawdzić. Pozdrawiam.
Zawsze trzeba kupować w sprawdzonych i renomowanych miejscach, tyczy się to tak sklepów stacjonarnych jak internetowych. Nie widzę żadnych przecie przy zakupach w sieci takich rzeczy jak pierścionki zaręczynowe sklep który mogę z czystym sumieniem polecić gdzie sam zamawiałem pierścionek dla narzeczonej - http://virago.sklep.pl/. Przyszedł szybko, pięknie zapakowany ze wszystkimi potwierdzeniami i certyfikacjami. Złoto świetnej jakości nie rysuje się ani nie odkształca. Jednym słowem warto.
O takie informacje mi chodziło Smile. W wolnej chwili dokładniej przejrze co tam mają ale ceny już mi się podobają Smile. Pozdro!
Przekierowanie