Forum - Twój outlet WWW

Pełna wersja: Dobra hurtowania części rowerowych. Znacie jakąś sprawdzoną firmę która się tym zajmuje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie, szukam jakieś firmy która zajmuje się sprzedażą części rowerowych do stałej współpracy. Może znacie kogoś u kogo kupię większe ilości części i akcesoriów w dobrych cenach?
Jeżeli chodzi o części rowerowe hurtownia która się tym zajmuje, a właściwie sklep znajdziesz na stronie http://rowerowy-raj.pl/28-czesci-rowerowe. Mają niskie ceny i z tego co wiem to przy większym zamówieniu można negocjować cenę. Oferta bardzo bogata Wink
Wydaje mi się że przy dużym zamówieniu prawie każdy sklep będzie chętny do negocjowania ceny. Na twoim miejscu szukała bym po prostu kogoś kto ma to wszystko co akurat cię interesuje. Rowerowych w sieci nie brakuje.
Masz rację ale nie interesuje mnie tylko kupienie rzeczy, chciał bym wynegocjować jak najlepsze warunki i to jest priorytet. Oczywiście istotna jest też oferta, wybór musi być duży.
Akurat firma o której pisał kolega wyżej jest jak najbardziej godna polecenia. Mają tam sporo rzeczy dobrych marek a ceny zawsze można obniżyć. Wszystko to kwestia dogadania się Smile
Przekierowanie