Forum - Twój outlet WWW
Firma transportowa i monitorowanie wszystkiego - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Z miłości do techniki (/Forum-Z-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-techniki)
+--- Dział: Mistrzowie kierownicy czy motomaniacy (/Forum-Mistrzowie-kierownicy-czy-motomaniacy)
+--- Wątek: Firma transportowa i monitorowanie wszystkiego (/Thread-Firma-transportowa-i-monitorowanie-wszystkiego)Firma transportowa i monitorowanie wszystkiego - basior81 - 01-14-2016 03:27 PM

Witam. Prowadzę firmę transportową i pracownicy mojej firmy nagle zaczęli coś przede mną ukrywać. Ponadto zauważyłem, że coś dziwnego dzieje się z pojazdami. Polećcie mi jakiś system monitoringu floty i monitoringu sytuacji w pomieszczeniach, ale bez kamer. Interesuje mnie tylko pełna dyskrecja.


Firma transportowa i monitorowanie wszystkiego - TomekB-52 - 01-14-2016 06:00 PM

Ciekawa sytuacja swoją drogą. Jeżeli fundusze Ci na to pozwalają to poszukaj w sklepach internetowych jakichś nadajników. Przeważnie każde o dużym zasięgu nadają się do zainstalowania w samochodzie. Najczęsciej ich montaz polega na umiejętnym ich schowaniu ponieważ maja swoje wlasne zasilanie.


Firma transportowa i monitorowanie wszystkiego - WujekSamoDobro - 01-14-2016 07:40 PM

W sprawie pojazdów jestem takiego samego zdania jak kolega wyżej. Nadajnik o dobrym zasięgu wystarczy. W pomieszczeniach możesz zainstalować takie listwy mojszpieg.pl/podsluch-gsm-w-listwie-zasilajacej-globalny-zasieg.html. Nie będą one zwracały na siebie uwagi, a przy okazji będą spełniały funkcję dodatkową, czym jest podsłuch.


Firma transportowa i monitorowanie wszystkiego - MarlenaNowacka - 01-14-2016 08:12 PM

A próbowałeś na początku pogadać z pracownikami? Czasem taka inwestycja jest nie potrzebna, a wystarczy zwykla, szczera rozmowa. Ewentualnie spróbuj małej prowokacji i popróbuj aby się sami wygadali co jest nie tak. Jeżeli znasz swoich pracowników to takie coś nie będzie sprawiało ci problemów.


Firma transportowa i monitorowanie wszystkiego - basior81 - 01-14-2016 11:04 PM

Pracowników znam, próbowałem rozmawiać ale to nic nie dało. Zarzekają się że wszystko jest ok i cała rozmowa się kończy. Próbowałem również ich ochrzaniać ale to też nic nie dało. Paliwo z baków ucieka cały czas i wczoraj zauwazyłem, że znikają różne przedmioty z siedziby firmy. No nic, będę zamawiał urządzenia. Dzięki.