Forum - Twój outlet WWW
Czy w Internecie można zamówić stoiska targowe? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Opinie na każdy temat (/Forum-Opinie-na-ka%C5%BCdy-temat)
+--- Dział: Rozmowy swobodne (/Forum-Rozmowy-swobodne)
+--- Wątek: Czy w Internecie można zamówić stoiska targowe? (/Thread-Czy-w-Internecie-mo%C5%BCna-zam%C3%B3wi%C4%87-stoiska-targowe)

Czy w Internecie można zamówić stoiska targowe? - P10s3nk4 - 03-23-2016 02:28 PM

Dzień dobry. Chciałam się Państwa zapytać czy można w Internecie znaleźć gdzieś jakieś elementy niezbędne do utworzenia straganu kupieckiego. Namiocik jest mało praktyczny na zmienną pogodę, a chciałam pokazać się klienteli z jak najlepszej strony. Podpowiedzcie coś jeśli nie będzie to problemem.

Czy w Internecie można zamówić stoiska targowe? - TomekB-52 - 03-23-2016 02:55 PM

Witaj. Myślę, że bez problemu coś takiego znajdziesz. Kiedyś widziałem, jak robili takie targowisko z płyt osb, taką mini halę targową, później zamykali a na zimę składali obiekt.

Czy w Internecie można zamówić stoiska targowe? - pełnaNadziei - 03-23-2016 04:53 PM

Hej. Ja na twoim miejscu wzięłabym pod uwagę wykonanie takiej konstrukcji od stolarza na zamówienie, wówczas będziesz miała dokładnie to czego potrzebujesz. Będą zgadzały się wymiary takiego drewnianego stelaża z zadaszeniem, pewnie z rozłożeniem też nie będzie problemów.

Czy w Internecie można zamówić stoiska targowe? - Sahara19 - 03-23-2016 05:16 PM

A nie lepiej jechać do pierwszego lepszego marketu i samemu coś pokombinować? Tyle tego jest, że tylko leniwy człowiek miałby to gdzieś

Czy w Internecie można zamówić stoiska targowe? - ObrońcaPolski - 03-23-2016 07:44 PM

Hej, Może coś takiego ci chodzi po głowie zakladstolarskipigla.pl/oferta/tarasy-drewniane . Może akurat nada się na stoisko. Albo coś w ten deseń, bo link akurat dotyczy tarasowych zabudowań.