Forum - Twój outlet WWW
Tanie i dobre rolety w systemie dzień noc - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: W centrum życia (/Forum-W-centrum-%C5%BCycia)
+--- Dział: Bycie modnym (/Forum-Bycie-modnym)
+--- Wątek: Tanie i dobre rolety w systemie dzień noc (/Thread-Tanie-i-dobre-rolety-w-systemie-dzie%C5%84-noc)Tanie i dobre rolety w systemie dzień noc - Zbrodnia - 04-13-2016 07:28 PM

Moja córka uparła się na wymianę firanek na rolety okienne dzień noc które podobno mają w pokojach wszystkie jej koleżanki. Trochę poczytałam o działaniu i ogólnej eksploatacji i szczerze to spodobał mi się ten pomysł bo z firanami jest dużo pracy. trzeba je wpyprać, wyprasowac, zawiesic i za chwilę znów są szare. O rolety mogłaby dbać sama. W jakim sklepie najlepiej zrobić takie zakupy?


Tanie i dobre rolety w systemie dzień noc - Łodzianka77 - 04-13-2016 08:30 PM

Ja w ogóle zrezygnowałam z firan bo nie mam na to czasu. Za dużo zachodu z tym wszystkim a efekt w sumie żaden. W salonie i sypialni mam rolety dzień noc które zamawiałam w tym sklepie: moreno.zaluzje-warszawa.eu. Polecam ze wzgledu na niskie ceny i bardzo dobrą jakośc mechanizmów i samego materiału. Pozdrawiam.


Tanie i dobre rolety w systemie dzień noc - TomekB-52 - 04-13-2016 09:33 PM

Bardzo dobry sklep. Nie zamawiałem tam co prawda rolet a żaluzje ale ceny są bardzo zachęcające, a do tego montaż gratis i szybki czas realizacji. Polecam ich każdemu bo warto.