Forum - Twój outlet WWW
Hala w Warszawie? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Opinie na każdy temat (/Forum-Opinie-na-ka%C5%BCdy-temat)
+--- Dział: Rozmowy swobodne (/Forum-Rozmowy-swobodne)
+--- Wątek: Hala w Warszawie? (/Thread-Hala-w-Warszawie)

Hala w Warszawie? - TomekB-52 - 05-05-2016 12:52 PM

Witam wszystkich. Interesuje mnie wynajem hali w Warszawie. Chciałbym w niej zorganizować przyjęcie dla pracowników firmy. Mam w glowie kilka interesujących eventów i chciałbym coś zorganizować dla nich. Polecicie jakąś firmę, albo miejsce w którym jest takie coś możliwe? Byłbym bardzo wdzięczny, bo już trochę szukam i szukam i nie mogę nic konstruktywnego wymyśleć.

Hala w Warszawie? - WujekSamoDobro - 05-05-2016 01:29 PM

Miło czytać, że są kreatywni szefowie, którzy dbają o potrzeby swoich pracowników i chcą przygotować jakieś ciekawe eventy itp. Szkoda, że mój szef taki nie jest i przez ostatnie 5 lat nawet nie padła wzmianka o żadnej uroczystości firmy, a jak chcemy jakieś szkolenia itp. to się tylko krzywi.

Hala w Warszawie? - TomekB-52 - 05-05-2016 02:00 PM

No wiesz, jak dla mnie moi pracownicy to jest coś niezwykle ważnego i bez nich nie mogę prosperować. Kieruję się zasadą w życiu i pracy: szacunek za szacunek. Jak są dla mnie w porządku i pracują z sercem to też jestem taki dla nich.

Hala w Warszawie? - Sahara19 - 05-05-2016 02:15 PM

Super podejście Wink Godne pochwalenia. Myślę, że każdy powinien tak podchodzić do innych. Od razu lepiej by się żyło na tym świecie.

Hala w Warszawie? - MarlenaNowacka - 05-05-2016 03:29 PM

Obiło mi się o uszy, że ta firma jest doskonała w organizowaniu eventów i wynajmowaniu przestrzeni eventowych: praskadrukarnia.pl/ sprawdź sobie ich ofertę. Podobno są jedną z najlepszych firm tego typu w Polsce. Takie czytałam o nich opinie.

Hala w Warszawie? - TomekB-52 - 05-05-2016 04:55 PM

Brzmi interesująco. Bardzo Pani pomocna, dziękuję za szybką pomoc. Wydaję mi się, że rozsądnie będzie napisać do nich jak najszybciej, bo pewnie mają krucho z terminami.

Hala w Warszawie? - MarlenaNowacka - 05-05-2016 06:14 PM

Nie ma za co Wink proszę napisać i się dowiedzieć samemu co i jak, tymczasem pozdrawiam serdecznie!