Forum - Twój outlet WWW
Sposoby leczenia alkoholizmu. - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: W centrum życia (/Forum-W-centrum-%C5%BCycia)
+--- Dział: Smak zdrowia (/Forum-Smak-zdrowia)
+--- Wątek: Sposoby leczenia alkoholizmu. (/Thread-Sposoby-leczenia-alkoholizmu)

Sposoby leczenia alkoholizmu. - miodna - 08-17-2016 04:19 PM

Rzeczowo i szczerze… Jak się z tego wyleczyć? Tysiące razy słyszałam, że to niemożliwe i kto pił ten zawsze będzie alkoholikiem. To wcale nie pomaga w szukaniu wsparcia, szukaniu sposobów… Chcę, aby ktoś, kto wierzy w to, że jest to możliwe, mi pomógł. Gdzie szukać takiej pomocy?

Sposoby leczenia alkoholizmu. - Deszcz - 08-17-2016 06:10 PM

Musisz poszukać dobrego ośrodka leczącego uzależnienia. Oni zajmują się takimi przypadkami profesjonalnie i na pewno nigdy nie powiedzą niczego, co może Ci bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Nie polecam leczenia się na własną rękę, szukania rad osób, które nigdy naprawdę nie miały nic wspólnego z alkoholizmem i jakimś tajemniczym sposobem twierdzą, że wiedzą jak z tego wyjść…

Sposoby leczenia alkoholizmu. - FruziaZ - 08-17-2016 06:56 PM

Zdecydowanie, leczenie alkoholizmu to zbyt poważna sprawa, aby powierzyć ją amatorom. Szukaj ośrodka. Ja sugerowałabym Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA, dzięki niemu mój przyjaciel rozpoczął zupełnie nowe życie. Jasne, że nie było łatwo. Ale nikt nie obiecuje, że będzie, a efekty są warte każdej trudnej chwili. Nie wiem czy to prawda, że alkoholizmu nie da się nigdy do końca wyleczyć, wiem za to, że na pewno można z tego wyjść i mimo wszystko być szczęśliwym człowiekiem.Smile Jeśli chcecie to zajrzyjcie na stronę: leczenie.osrodekoaza.pl/terapia. Tam macie wszystko rozpisane.

Sposoby leczenia alkoholizmu. - ObrońcaPolski - 08-17-2016 07:18 PM

trzeba rozróżnić dwie sprawy, bycie alkoholikiem, a bycie byłym alkoholikiem. Tak jak koleżanka wyżej wspomniała, ten drugi może być szczęśliwy i może ułożyć sobie życie, żyć normalnie, tylko lepiej, by unikał alkoholu. Ten pierwszy nie może nic, jest wrakiem człowieka. Czujesz różnicę? Trzeba się leczyć i trzeba dążyć do sytuacji byłego uzależnieniowca.Wink

Sposoby leczenia alkoholizmu. - miodna - 08-17-2016 10:11 PM

dzięki, ośrodek to chyba rzeczywiście dobry pomysl. Dobrze pomyśleć, że nie jestem jedyna z takim problemem.