Forum - Twój outlet WWW
Ochrona danych osobowych w firmie? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Z miłości do techniki (/Forum-Z-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-techniki)
+--- Dział: Wkręceni w komputery i internet (/Forum-Wkr%C4%99ceni-w-komputery-i-internet)
+--- Wątek: Ochrona danych osobowych w firmie? (/Thread-Ochrona-danych-osobowych-w-firmie)Ochrona danych osobowych w firmie? - TomekB-52 - 08-26-2016 07:24 AM

Siema wszystkim. Prowadzę swoją działalność w której mam dostęp do dużej ilości danych osobowych klientów. Ostatnio dowiedziałem się że trzeba przy tym zachować zasady bezpieczeństwa i dlatego szukam firmy która się tym zajmuje i może mi to wszystko wyjaśnić.


Ochrona danych osobowych w firmie? - WujekSamoDobro - 08-26-2016 08:36 AM

Nie ma w tym nic skomplikowanego. Ogólnie to polskie prawo reguluje wszystkie firmy które mają dostęp do danych swoich klientów. Wysyłam link do strony firmy która prowadzi szkolenia oraz outsourcing w tym temacie. Wielu ludzi o tym nie wie ale jeżeli nie zostanie powołana osoba która się tym zajmie to szef firmy będzie odpowiadał w przypadku problemów.


Ochrona danych osobowych w firmie? - basior81 - 08-26-2016 11:06 AM

Szukałam firmy która oferuje administratora bezpieczeństwa informacji w outsourcingu i trafiłam na stronę abi-szczecin.pl. Bardzo fajna firma, powiem szczerze że przed naszym spotkaniem nie wiedziałam za dużo o tym temacie. Teraz wszystko jest już jasne ale o tym więcej na szkoleniu.


Ochrona danych osobowych w firmie? - naPaloma112 - 08-26-2016 01:30 PM

Powiem ci tak, jeżeli nie wiesz o co w tym chodzi to włącz internet i poczytaj bo na forum przecież nikt wykładów nie będzie robił. Później wyznacz jednego pracownika którego wyślesz na szkolenie i temat będzie zamknięty Wink Nic bardziej prostego.


Ochrona danych osobowych w firmie? - MarlenaNowacka - 08-26-2016 03:57 PM

Albo tak jak koleżanka wyżej pisała. Znajdź sobie kogoś kto jest w stanie to kontrolować zewnętrznie i tyle. Jak otwierałem sklep internetowy to zainwestowałem w takie szkolenie dla mojego pracownika i teraz nie muszę się martwić o te dane. Wszystko jest dobrze sprawdzane i pilnowane.


Ochrona danych osobowych w firmie? - TomekB-52 - 08-26-2016 06:29 PM

No innego wyjścia nie widzę jak na razie. Zaraz poczytam w internecie co tam ciekawego piszą i postaram się zrobić coś z tym tematem Wink