Forum - Twój outlet WWW
Znacie namiar na wypożyczalnię samochodów? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Z miłości do techniki (/Forum-Z-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-techniki)
+--- Dział: Mistrzowie kierownicy czy motomaniacy (/Forum-Mistrzowie-kierownicy-czy-motomaniacy)
+--- Wątek: Znacie namiar na wypożyczalnię samochodów? (/Thread-Znacie-namiar-na-wypo%C5%BCyczalni%C4%99-samochod%C3%B3w)Znacie namiar na wypożyczalnię samochodów? - stabilizator1994 - 10-18-2016 09:13 AM

hej, na co dzień mieszkam i pracuje za granica jednak niedługo udaje się w podroz sluzbowa
do Polski, ląduję na lotniku w Balicach i musiałbym się szybko przemieścić z lotniska do hotelu, a później na spotkanie, chyba najlepiej by było, żeby na mnie czekał na lotnisku samochód czy taksówka, chciałbym to załatwić z wyprzedzeniem, ktos podesle jakiś namiar?


Znacie namiar na wypożyczalnię samochodów? - WujekSamoDobro - 10-18-2016 09:26 AM

skoro jedziesz na spotkanie sluzbowe, to zakładam, ze do jakiegoś polskiego oddziału firmy, więc firma nie może po ciebie wyslac samochodu firmowego?


Znacie namiar na wypożyczalnię samochodów? - MarlenaNowacka - 10-18-2016 10:48 AM

no bez przesady nie kazda firma ma na stanie nie wiadomo ile samochodów, można wypożyczyć samochód na lotnisku albo w innej wypożyczalni samochodów i np. wziac fakture na firmę, nie trzeba wszystkiego załatwiać osobiscie, teraz wszystko można zrobić online albo telefonicznie, a wypożyczalnia samochodów lotnisko obsługująca podstawi wybrany samochód z kierowcą, który może być do Twojej dyspozycji prze cały czas pobytu w miescie.


Znacie namiar na wypożyczalnię samochodów? - Hyzi0 - 10-18-2016 12:31 PM

ludziom się już w głowach przewraca, nie dość, ze masz opłacony przelot to jeszcze najlepiej by było, zeby na lotnisku czekał samochod z szoferem, matko co za czasy.


Znacie namiar na wypożyczalnię samochodów? - Łodzianka77 - 10-18-2016 02:27 PM

nie rozumiem co ci przeszkadza, skoro jest taka możliwosc, to dlaczego nie? Jest to bardzo wygodne, czasem, jak się leci w taką podróż słuzbową to grafik spotkan jest bardzo napiety.


Znacie namiar na wypożyczalnię samochodów? - ObrońcaPolski - 10-18-2016 04:09 PM

Dokładnie, dlatego ja w takich przypadkach korzystam ze sprawdzonej wypożyczalni i Tobie tez radzę wejść na rentkrakow.pl/ i zapoznac się z kompleksową oferta wynajmu samochodów po przeglądzie i w atrakcyjnej cenie.