Forum - Twój outlet WWW
Czy korzystacie z leków homeopatycznych? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: W centrum życia (/Forum-W-centrum-%C5%BCycia)
+--- Dział: Smak zdrowia (/Forum-Smak-zdrowia)
+--- Wątek: Czy korzystacie z leków homeopatycznych? (/Thread-Czy-korzystacie-z-lek%C3%B3w-homeopatycznych)

Czy korzystacie z leków homeopatycznych? - Zbrodnia - 11-02-2016 04:11 PM

sama mam dylemat bo jednak czasami to nie wiem czy to co przepisuja mi ma racje bytu czy nie. Raz dziala raz nie. I to troche jak testowanie krolika wychodzi. Wiem ze czasem dobranie leku odpowiedniego trwa ale ja chce normalnie funkcjonowac. Czy może w tej sytuacji kupic cos homeopatycznego? Czy korzystacie z leków homeopatycznych?

Czy korzystacie z leków homeopatycznych? - JakaJaJaka - 11-02-2016 05:45 PM

Ja kiedys korzystalam, teraz nie choruje wiec nie ma sensu nic takiego kupowac.

Czy korzystacie z leków homeopatycznych? - Łodzianka77 - 11-02-2016 06:24 PM

Jest Apteka Bez Recepty no i tam można dostać leki homeopatyczne. Możesz tam kupic lek na zabkowanie homeopatyczny masz tu informacje jak chcesz aptekabezrecepty24.pl/kategoria/grupy-lekow/boiron/boiron-camilia i jak by ci pasowalo to możesz to zamowic dla malego/malej np. Ale jest tez Homeovox który dziala na struny glosowe. Moja mama go używała kiedys.

Czy korzystacie z leków homeopatycznych? - naPaloma112 - 11-02-2016 07:07 PM

Leki homeopatyczne sa kontrowersyjne ale np. na mnie działają. ten Homeovox nie raz uratowal mi zycie bo ja pracuje z dziecmi no i glos czasami siada Wink Dlatego szukam rzeczy niezależnie jakich ale by mi pomagalo bo to najważniejsze co by nie mowic. A jednak jak ja np. mowie kilka godzin dziennie to potem gardlo ma prawo bolec jeśli zle się operuje glosem. Zreszta ja wychodze z zalozenia ze nie ma sensu przekrzykiwac nikogo bo to nic nie da a czasem tylko zaogni konflikt.

Czy korzystacie z leków homeopatycznych? - P10s3nk4 - 11-02-2016 08:33 PM

Ja nie próbowalam homeopatii jeszcze. W sumie zalezy pewnie co i na kogo jak ze wszystkim bo każdego ogranizm jest inny i to trzeba brac pod uwage jak zawsze

Czy korzystacie z leków homeopatycznych? - naPaloma112 - 11-02-2016 10:06 PM

No wlasnie nie na każdych dziala np. tabletka z paracetamolem, wiec każdy musi wypracowac wlasne sposoby na to by czuc się dobrze. I jasne ze wazne tez co się je jak się spi itd.