Forum - Twój outlet WWW
Poszukuję taniego asortymentu do sklepu. - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Opinie na każdy temat (/Forum-Opinie-na-ka%C5%BCdy-temat)
+--- Dział: Rozmowy swobodne (/Forum-Rozmowy-swobodne)
+--- Wątek: Poszukuję taniego asortymentu do sklepu. (/Thread-Poszukuj%C4%99-taniego-asortymentu-do-sklepu)Poszukuję taniego asortymentu do sklepu. - JakaJaJaka - 11-23-2016 06:23 PM

Witajcie. Prowadzę swoje małe stoisko z ciuchami na lokalnym bazarze. Powiem Wam, że całkiem nieźle idzie, bo klientów jest całkiem sporo. Niestety moja dotychczasowa hurtownia bardzo podniosła ceny a ja nie mogę sobie na to pozwolić, bo stracę swoich stałych klientów. Czy możecie polecić mi gdzie w miarę tanio mogłabym się zaopatrywać?


Poszukuję taniego asortymentu do sklepu. - Zbrodnia - 11-23-2016 08:56 PM

A słyszałaś może o wsi Wólka Kosowska Centrum chińskie tam zlokalizowane ma naprawdę ogromny wybór produktów. Ceny są naprawdę atrakcyjne. Szczerze powiem, że nigdy nie widziałam lepszych a ubrania są naprawdę fajne. Może warto, żebyś sobie zobaczyła, czy coś Ci się spodoba.


Poszukuję taniego asortymentu do sklepu. - MarlenaNowacka - 11-23-2016 10:33 PM

Moim zdaniem to najlepsza hurtownia odzieży online, bo masz tu naprawdę duży wybór produktów. Dodatkowo wszystko możesz oglądać i zamawiać z domu, co jest też przecież wygodne. Ostatnio widziałam tam całkiem fajne swetry, idealne na taką prawdziwą zimę! Zobacz sobie czy ceny Ci odpowiadają i czy ubrania maja w Twoim stylu, to wtedy problem z głowy.


Poszukuję taniego asortymentu do sklepu. - JakaJaJaka - 11-24-2016 12:12 AM

O hurtownia internetowa to całkiem niezły pomysł! Dzięki za podsunięcie! Nigdy z takich nie korzystałam, ale może to faktycznie jest dobre rozwiązanie. Na pewno sobie zobaczę, bo nie chcę zamykać mojego stoiska. Oby to wypaliło, bo nie mam innego pomysłu a zależy mi na czasie.