Forum - Twój outlet WWW
Czy wiecie, gdzie wykonam implanty w Gdańsku na Wrzeszczu? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: W centrum życia (/Forum-W-centrum-%C5%BCycia)
+--- Dział: Smak zdrowia (/Forum-Smak-zdrowia)
+--- Wątek: Czy wiecie, gdzie wykonam implanty w Gdańsku na Wrzeszczu? (/Thread-Czy-wiecie-gdzie-wykonam-implanty-w-Gda%C5%84sku-na-Wrzeszczu)Czy wiecie, gdzie wykonam implanty w Gdańsku na Wrzeszczu? - miodna - 12-29-2016 05:10 PM

Dzień dobry. Poszukuję sprawdzonego gabinetu, w którym wykonać można implanty zębów. Bardzo proszę tylko o sprawdzone i godne polecenia miejsca, najlepiej z lokalizacją Gdańsk Wrzeszcz. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.


Czy wiecie, gdzie wykonam implanty w Gdańsku na Wrzeszczu? - FruziaZ - 12-29-2016 05:27 PM

Ja w na gdańskim Wrzeszczu implanty robiłam w Mediss i byłam bardzo zadowolona. O, tutaj jest ich strona, może sobie pani przeczytać trochę więcej na temat tego, jakie metody i elementy wykorzystują: http://dentysta-gdansk.com/uslugi/implanty_stomatologiczne/. Też zdecydowałam się na wizytę z polecenia, więc nie jestem jedyną zadowoloną pacjentką.


Czy wiecie, gdzie wykonam implanty w Gdańsku na Wrzeszczu? - JańcioWodnik - 12-29-2016 06:02 PM

Zdecydowanie nie jesteś jedyna zadowolona, ja też chodzę do nich na wizyty stomatologiczne i nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać dentysty, bardzo profesjonalny zespół i szeroka oferta usług, więc również polecam.


Czy wiecie, gdzie wykonam implanty w Gdańsku na Wrzeszczu? - miodna - 12-29-2016 06:14 PM

Dziękuję państwu bardzo. Zaraz zapoznam się z ich stroną internetową.