Forum - Twój outlet WWW
Przejęcie kredytu bankowego i tłumaczenie dokumentów w Polsce - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Opinie na każdy temat (/Forum-Opinie-na-ka%C5%BCdy-temat)
+--- Dział: Rozmowy swobodne (/Forum-Rozmowy-swobodne)
+--- Wątek: Przejęcie kredytu bankowego i tłumaczenie dokumentów w Polsce (/Thread-Przej%C4%99cie-kredytu-bankowego-i-t%C5%82umaczenie-dokument%C3%B3w-w-Polsce)Przejęcie kredytu bankowego i tłumaczenie dokumentów w Polsce - JańcioWodnik - 12-30-2016 07:17 AM

Udało mi się przejąć, a właściwie to dopiero do tego dojdzie, kredyt w banku szwajcarskim na zakup nowego wyposażenia do firmy. Kwota nie jest moża oszałamiająca jak na dzisiejsze czasy, bo to kilkaset tysięcy euro, ale muszę do tej transakcji przetłumaczyć pakiet dokumentów. Jak to zrobić najszybciej?


Przejęcie kredytu bankowego i tłumaczenie dokumentów w Polsce - WujekSamoDobro - 12-30-2016 09:22 AM

Nic bardziej pewnego jak kredyt w banku szwajcarskim Smile))) Przy takiej kwocie to aż się dziwie, że nie robią tego jacyś pośrednicy finansowi. Wieli szacunek, że podjąłeś się tego samodzielnie. A co do tłumaczenia to chyba przysięgłe będą wchodziły w grę.


Przejęcie kredytu bankowego i tłumaczenie dokumentów w Polsce - TomekB-52 - 12-30-2016 10:43 AM

Zdecydowanie przysięgłe. Dokumenty bankowe musza mieć oficjalne potwierdzenie, a poza tym trzeba je wykorzystywać w różnyc instytucjach. Takie tłumaczenia warto zlecić komuś, kto wykonać już jakiś pakiet zlecen i wie na czym opierac swoją pracę.


Przejęcie kredytu bankowego i tłumaczenie dokumentów w Polsce - JańcioWodnik - 12-30-2016 12:45 PM

No ja inaczej sobie tego nie wyobrażam. Na pewno nie zlece tak poważnych prac komuś kto dopiero zaczyna działalność na rynku, chociaż w innym przypadku takiej firmy bym nie skreślał. Jak myślicie która firma dziala odpowiednio długo na rynku, żeby zagwarantować odpowiednią jakość usług.


Przejęcie kredytu bankowego i tłumaczenie dokumentów w Polsce - MarlenaNowacka - 12-30-2016 02:25 PM

Witaj, jest tylko jedna firma, która poradzi sobie profesjonalnie w z takim zleceniem i znajdziesz ją tutaj, działa szybko, sprawnie i tanio, co akurat w przypadku konkurencji, która oferuje tłumaczenie dokumentów nie jest wcale oczywiste.


Przejęcie kredytu bankowego i tłumaczenie dokumentów w Polsce - Sahara19 - 12-30-2016 05:01 PM

No to życzę powodzenia w interesie. A jak wybierzesz to biuro tłumaczeń to droga do sukcesu powinna być krótsza.