Forum - Twój outlet WWW
Czym się kierować przy wyborze miejskich butów trekkingowych? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Świat w naszych oczach (/Forum-%C5%9Awiat-w-naszych-oczach)
+--- Dział: Turystyczne podboje (/Forum-Turystyczne-podboje)
+--- Wątek: Czym się kierować przy wyborze miejskich butów trekkingowych? (/Thread-Czym-si%C4%99-kierowa%C4%87-przy-wyborze-miejskich-but%C3%B3w-trekkingowych)Czym się kierować przy wyborze miejskich butów trekkingowych? - Sahara19 - 02-28-2017 01:27 PM

Ponieważ bardzo lubię chodzić na długie spacery i robię to dość często, postanowiłam w końcu zakupić buty trekkingowe. Na co powinnam zwrócić uwagę?


Czym się kierować przy wyborze miejskich butów trekkingowych? - WujekSamoDobro - 02-28-2017 02:37 PM

Jeśli nie zamierzasz ich używać do wędrówek po górach i długich tułaczek z plecakiem, to powinnaś rozejrzeć się za niskimi butami trekkingowymi. Wyglądają jak zwykłe sportowe, ale są bardziej dostosowane do pieszych wojaży. Przede wszystkim nie przemakają, są solidniejsze i lepiej sprawdzają się w terenie.


Czym się kierować przy wyborze miejskich butów trekkingowych? - Łodzianka77 - 02-28-2017 05:23 PM

Jakiś czas temu kupiłam sobie właśnie takie buty ze sklepu napieszo.pl. Nie potrzebowałam takich do łażenia po bagnach, a do codziennego użytku, dlatego zdecydowałem się na miejskie buty trekkingowe. Najważniejsza dla mnie jest ich solidność, bo bardzo szybko niszczę buty, a tu nic! Jeśli chcesz, mozesz przejrzeć dostępne modele tutaj napieszo.pl/336-buty-trekkingowe i wyszukać taki, który ci się spodoba.


Czym się kierować przy wyborze miejskich butów trekkingowych? - Hyzi0 - 02-28-2017 05:49 PM

Ja także przerzuciłem się na tego typu buty i nie żałuję. Są bardzo wygodne i zapewniają dobry komfort dla moich stóp, które czesto wcześniej mnie bolały od całodziennego chodzenia. Teraz bardzo rzadko mam z tym problem.