Forum - Twój outlet WWW
Szukam tanich frezarek dolnowrzecionowych.. - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Z miłości do techniki (/Forum-Z-mi%C5%82o%C5%9Bci-do-techniki)
+--- Dział: Narzędzia i maszyny (/Forum-Narz%C4%99dzia-i-maszyny)
+--- Wątek: Szukam tanich frezarek dolnowrzecionowych.. (/Thread-Szukam-tanich-frezarek-dolnowrzecionowych)

Szukam tanich frezarek dolnowrzecionowych.. - WujekSamoDobro - 03-15-2017 11:32 AM

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym zakupić jakoś tak tanio, w ludzkiej cenie frezarki dolnowrzecionowe. To dość specjalistyczny sprzęt i podejrzewam, że wielu z was nie będzie miało nawet pojęcia co to takiego. Ale liczę, że pojawi się ktoś, kto będzie potrafił mi doradzić, gdzie warto taki sprzęt kupić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Szukam tanich frezarek dolnowrzecionowych.. - basior81 - 03-15-2017 12:42 PM

tak się składa, że naprawdę bardzo dobrze się znam na sprzętach tego typu i mogę ci coś dobrego zarekomendować. Możesz kupić dobre, tanie frezarki dolnowrzecionowe na tej stronce internetowej: mtm-maszyny.pl/pl/21-frezarki Wink jest tam super oferta takich różnych sprzętów do precyzyjnej obróbki drewna i nie tylko. Bez wątpienia to jedna z lepszych firm tego typu na które miałem przyjemność się natknąć.

Szukam tanich frezarek dolnowrzecionowych.. - TomekB-52 - 03-15-2017 03:10 PM

Faktycznie mega dobra ta strona.. wszystko w jednym miejscu, dobry sprzęt, wszystko super opisane.. klasa sama w sobie

Szukam tanich frezarek dolnowrzecionowych.. - PistoletBezKuli - 03-15-2017 04:09 PM

no proszę, wydaję mi się, że tez kupię sobie od nich frezarki, szlifierki i jeszcze parę innych sprzętów. W sumie pilarka też by się przydała.. normalnie raj dla złotej rączki, bo z takimi sprzętami potem można naprawdę wszystko zrobić potem w drewnie.

Szukam tanich frezarek dolnowrzecionowych.. - Hyzi0 - 03-15-2017 04:50 PM

No ja chciałbym mieć wielki, własny warsztat ze wszystkimi tego typu sprzętami i wtedy mógłbym tworzyć.. extra sprawa.