Forum - Twój outlet WWW
Zabawki Littlest Pet Shops – które najlepsze na prezent? - Wersja do druku

+- Forum - Twój outlet WWW (http://steambath.com.pl)
+-- Dział: Świat w naszych oczach (/Forum-%C5%9Awiat-w-naszych-oczach)
+--- Dział: Dumni z rodzin i dzieci (/Forum-Dumni-z-rodzin-i-dzieci)
+--- Wątek: Zabawki Littlest Pet Shops – które najlepsze na prezent? (/Thread-Zabawki-Littlest-Pet-Shops-%E2%80%93-kt%C3%B3re-najlepsze-na-prezent)

Zabawki Littlest Pet Shops – które najlepsze na prezent? - Łodzianka77 - 03-27-2017 12:55 PM

Kilka lat temu po raz pierwszy zostałam chrzestną. Do tej pory kupowałam czasem dla Klaudii rzeczy potrzebne dla małego dziecka – pieluchy, smoczki albo ubranka. Niedawno Klaudia miała szóste urodziny, a wielu producentów zabawek ustala granicę właśnie od piątego roku życia. Moje pole do popisu powiększyło się. Zastanawiam się nad zakupem zabawek dla chrześniaczki. W Internecie dobre opinie mają zabawki Littlest Pet Shops. Polecicie jakieś konkretne zabawki z tej serii?

Zabawki Littlest Pet Shops – które najlepsze na prezent? - JakaJaJaka - 03-27-2017 02:43 PM

Zazdroszczę dziecku takiej chrzestnej! Wiele osób jest rodzicem chrzestnym tylko z nazwy.

Zabawki Littlest Pet Shops – które najlepsze na prezent? - Łodzianka77 - 03-27-2017 05:18 PM

Ja naprawdę kocham tę małą! Chcę jej kupić może jakąś lalkę, albo jakąś rodzinę zwierzaczków. Czekam na inspiracje!

Zabawki Littlest Pet Shops – które najlepsze na prezent? - BezchmurneNiebo - 03-27-2017 06:32 PM

Pod adresem: ebambini.pl/Littlest-Pet-Shop-c1503 czeka Cię duży wybór zabawek, niektóre zawierają wiele elementów, a inne to na przykład lalka z pieskiem. Ceny zabawek Littlest Pet Shops są przystępne i wydając niewiele, można kupić cały zestaw zabawek. Mnie urzekły zabawki zwierzątek z pokoikiem.

Zabawki Littlest Pet Shops – które najlepsze na prezent? - Łodzianka77 - 03-27-2017 08:29 PM

Dziękuję bardzo! Tyle rzeczy mi się spodobało, że mam pomysły na prezent dla Klaudii aż do osiemnastych urodzin!